Öğrenci Araçları Full İndir

Öğrenci Araçları ; E-Okul hizmetini Windows Phone cihazınızdan takip edin. Windows Phone cihazı kullanıyorsanız…

E-Okul hizmetini Windows Phone cihazınızdan strateji edin.Windows Phone cihazı kullanıyorsanız ve e-ekol hizmetine ulaşabileceğiniz tıpkı uygulama arıyorsanız Öğrenci Araçları isimli bu örneğe bir ayn atmanızı öneririz. SBS be OKS üzere kebir etkinliklerle alay malay ortaöğretimi umumi kendisine ilişik genel ağ tabanlı tamlık işlemleri hareketli cihazınızdan strateji etmenizi sağlayan bu aplikasyon sebebiyle elektronik beyin başında olmadan de zatî verilerinizi yakından izleme etmeniz mümkün olacak.

Öğüt ortalamaları ve ahit ağırlıklı ortalamalara bayağı ulaşım gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama yardımıyla elinizdeki telefonla geleceğinizi planlayacağınız tercihler üzere yanınızda baştan sona beyyine bir aplikasyon taşıyor olacaksınız. Terbiye hayatınıza havari olan bu aplikasyon ile Windows Phone cihazınızı eli nimetli işlere adayabileceksiniz.

Yerel tıpkı uygulama olması yardımıyla Türkiye’nin eğitim bilimi sistemine uygun işlenen ve Türkçe namına hazırlan bu aplikasyon tamamen ücretsiz. Ortaöğretim öğrencileri için tıpkı olmazsa olanaksız olan bu aplikasyon ile e-okul işlemlerinizi işlek cihazınızdan strateji etmeniz imdi türlü.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...