NBA 2K16 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

 

1

Büyük bir şov olan NBA her zaman bizi ekranın başında tutmayı başaran bir spor dalının parçası oldu. NBA adeta bir karnaval gibi görsel şölen sunarak basketbolu seven sevmeyen herkesi eğlendirmeyi başardı.
Aynı şekilde NBA oyunu da tıpkı gerçeği gibi bu havayı yaşamayı başarmış durumda. Yıllardır basketbol oyunlarıyla kendimizi NBA’in yıldızı gibi hissedebiliyor ve o görkemli, heyecanlı dünyayı duyumsayabiliyoruz.

nba
NBA 2K16 da tam bu anda basketbol oyunları arasında en kişisel olanı olarak kendini gösteriyor. 2K diğer oyunlardan farklı olarak daha önce hiç karşılaşmadığımız bir kişiselleştirme imkanı sunuyor. Eğer MyCareer modunda oynamaya başlarsanız gerçek bir NBA kariyerine adım atmış oluyorsunuz. Övgüler, eleştiriler, başarılar, rekorlar peşi peşine geliyor. İnişli çıkışlı bir hayat yaşıyorsunuz. Oyun size tam anlamıyla gerçek bir NBA zevki sunuyor. Eğer basketbolu seviyorsanız ve NBA maçlarını seviyorsanız daha önce oynadığınız basketbol oyunlarını bir kenara bırakın ve hemen şimdi bu oyunu edinerek NBA dünyasına gerçek bir giriş yapın. Bizden size tek tavsiye bu olabilir.
download-300x82

http://s3.dosya.tc/server…

Bir önceki yazımız olan Ori And The Blind Forest Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Ori And The Blind Forest download, Ori And The Blind Forest full indir ve Ori And The Blind Forest indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...