Mount Blade Fire & Sword Full İndir (Gezginler / Tek Link)

mountandbladelogo

Mount Blade serisinin en gelişmiş versiyonu Fire & Sword, yani Ateş ve Kılıç öncekilere göre daha gerçekçi grafiklere sahip ve daha büyük bir etkileşim hazinesine sahip. Tür olarak özgür dünyada karakter geliştirme, strateji oluşturma ve bizzat FPS şekilde çarpışma çeşitlerinin hepsinin birleşimi olan Mount Blade efsanesi devam ediyor. Oyuna eklenen yeni kılıçlar, yeni atlar ve zırh, eşyalar sayesinde imkanlar da arttırılmış. Ayrıca Warband’daki pistollere bir de karabinalar eklendi. İlk tetik sistemli tüfek olan karabinalarla at üzerinde çatışmak gerçekten zevkli.

MountBlade_WithFireandSword_mb50

Orduya verilen talimatlar da daha detaylı bir hal almış. Kalabalık bir ordunuz varsa rahatlıkla strateji geliştirebiliyorsunuz. NPC’ler çevre faktörlerine göre hareket ediyorlar ve buna göre otomatik strateji belirliyorlar. Öyle ki bir nehrin kenarında konuşlandırdığınız askerlerinizden piyade olanlar otomatik olarak birkaç adım geri çekiliyor ve okçular öne çıkıyor. Böylece düşman nehirden geçerken ok yağmuruna tutuluyor. Düşman yaklaşınca da piyadeler öne çıkıyor. Yapay zeka inanılmaz geliştirilmiş ve oyuna güzel aktarılmış.

mountblade_withfireandsword_1_17491

Mount Blade Fire&Sword’u tek link olarak Gezginler’den indirebilirsiniz.

download-300x82

Mount Blade Fire & Sword Tek Link:

http://turbobit.net/o6qdwb70g8q6/OYUN0…

Mount Blade Fire & Sword Tek Link Alternatif:

http://www.nitroflare.com/view/9D73…

Bir önceki yazımız olan Plague INC: Evolved PC FULL İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde Plague INC bilgisayar indir, Plague INC evolved indir ve Plague INC evolved pc indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...