Malwarebytes Anti-Malware İndir (Gezginler / Tek Link)

Malwarebytes Anti-Malware İndir Gezginler

Malwarebytes Anti-Malware programı bilgisayarınızdaki istenmeyen yazılımları, istenmeyen internet pencerelerini temizleyen bir yazılım aracıdır. Antivirüs programları ile birlikte kullanılabilir. Sürekli açık ve çalışıyor olması gerekmez. Bu yazılımın ücretli ve ücretsiz şeklinde iki sürümü vardır:

Free versiyonu; ücretsizdir. Çok geniş ve derinlemesine temizlemede iyi sonuç verir. Pro versiyonu; ücretlidir. Free versiyonunda olmayan zararlı web sitelerini engelleme özelliği vardır.

Programı gezginler linkinden Malwarebytes Anti-Malware indir şeklinde indirmeniz mümkündür. İndirme işlemi bittiğinde kurulum yapılır. Tarama yapıp bitirildiğinde tümünü karantinaya al butonuna tıkladığınızda tespit ettiği zararlı yazılımları size rapor şeklinde çıkartır ve temizler. Program ilk açıldığında güncelleme yapmak isteyecektir, atlanılmaması gerekir.

http://turbobit.net/9th81em6vyho.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...