Mall Tycoon 3 İndir – Full

Mall Tycoon 3, Alışveriş severlerin ilgisini çekme gücü, sadece bir fare tıklamasıyla muhteşem bir alışveriş merkezi oluşturma araçlarıyla oyunun bir parçası! Video oyun salonları, lezzetli yemek mahkemeleri, yüksek teknoloji film tiyatroları ve sonsuz dekorasyon seçenekleri müşterilere kazandırmaya yardımcı oluyor. Oyuncular “Mücadelesi” modunda yönetim ısırganlarını test edebilirler ya da “Sandbox” modunda hayalindeki alışveriş komplekslerinin yapımına başlayabilirler. Nasıl yaparlarsa yapsınlar, Mall Tycoon 3’te alışveriş merkezini başarılı bir şekilde inşa ederlerse, müşteriler alışveriş yapana kadar alışveriş yapmaları garanti edilir.

Aynı eski alışveriş merkezini gezmekten bıktınız mı? Ardından, alışveriş merkezi simülasyonu olan Mall Tycoon 3 ile kurallara uyan bir AVM oluşturun! Modaya uygun mağazalar, lezzetli restoranlar, eğlence dolu eğlenceler ve hatta çok amaçlı bir çok katlı yapı oluşturmak size kalmıştır. Alışveriş yapan kişiler, muhteşem perakende imparatorluğunuzu satın aldıkça ve kazanılan paralarını harcadıkça, yaratıcılığınızı tam 3D olarak görüntüleyin. Alışveriş merkezinizi tamamen sıcak, eğlenceli ve başarılı bir şekilde sakladığınızdan emin olmalısınız. Ya da alışveriş yapanlarınız paketlenecek! Çok seviyeli bir alışveriş parkı oluşturmak için 40’ın üzerinde eşsiz mağazayı karıştırın ve eşleştirin.

Yeni müşteriler çekmek için sezonluk etkinlikler düzenleyin ve reklam kampanyaları planlayın. Perakende imparatorluğunuzu genişletmek için finansları yönetin, mağazaların ve araştırma geliştirmelerinizin kilidini açın.

20’den fazla Zorluk, ekonomik, yönetsel ve tasarım yeteneklerinizi teste tabi tutar! Veya Sandbox modunda sadece kendi işinizi yapın. Alışveriş merkezinizin sorunsuz ve suç ve vandalizmden arınmış olmasını sağlamak için personel kiralayın ve yönetin!

Alışveriş merkezinizi kişiselleştirerek, dekoratif ürünler yerleştirerek ve mağazalardaki rafları hareket ettirerek kişisel dokunuşunuzu ekleyin! Etkileşimli ve etkileyici 3D müşterileri alışveriş merkezi deneyimini daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçiriyor!

Mall Tycoon 3 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Xp, 7, Vista, 8

Ram: 256 MB

Ekran Kartı: 32 MB

İşlemci: Intel Pentium III @ 800 MHz

Torrent

Bir önceki yazımız olan Make Sail Full İndir başlıklı makalemizde Make Sail Crack, Make Sail Oyna ve Make Sail Türkçe Yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...