Mafia 2 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

mafia-2

Bazı oyunlar hikayeleriyle ön plana çıkar ve sizi sadece bu hikayesi ve anlatımıyla bile cezbetmeyi başarabilir. Mafia 2 de bu tür oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Pembe hayallerin ülkesi olan Amerika’da sevimli bir ailede buluyorsunuz kendinizi. Vito, kız kardeşi ve anne babasıyla birlikte uzun bir yolculuğa çıkıyor. Kocaman binalar ve zengin insanların olduğu şehirde suç çeteleri de kendi bildiklerini okuyorlar. Böyle bir ortamda yaşayan İtalyan göçmeni Vito Scaletta, sonunda kendisini suç dünyasının içinde buluyor ve macera bundan sonra başlıyor.

asdsa

Mafia 2 oyununda Vito ile amansız bir hikayenin içinde bulacaksınız kendinizi. Aldığınız görevleri başarıyla yerine getirdikçe karanlık sokaklar arasında adınız daha çok bilinecek ve giderek yükseleceksiniz. Yükseldikçe düşmanlarınızın sayısı ve gücü de artacak. Hep bir sonraki adımda daha fazla inasanı öldürmek zorunda kalacaksınız ve elinize daha fazla kan bulaşacak. Ancak siz bunları sadece bu dünyada ailenize bakabilmek için yapan onurlu bir erkeksiniz. Eğer yeterince cesur ve onurluysanız bu dünyada hayatta kalmayı başarabilirsiniz.

download-300x82

https://userscloud.co…

Bir önceki yazımız olan Life is Strange Episode 5 Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Life is Strange Episode 5, Life is Strange Episode 5 download ve Life is Strange Episode 5 full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...