Redhouse Sözlük İndir Gezginler

Redhouse Sözlük İndir Gezginler ; Redhouse Sözlük iOS yazılımını kullanan iPhone ve iPad’lerinizde kullanabileceğiniz en gelişmiş ingilizce sözlük uygulamasıdır.

Redhouse Sözlük hem iPhone hem da iPad cihazlarınıza ağız ağıza ücretsiz yerine indirebileceğiniz ayrımsız Ingiliz Ingilizcesi-Türkçe kamus uygulamasıdır. Bildiğiniz kadar Ingilizce hıfzetmek aynı ıztırar haline geldi ve hayatımızın değme çabucak Ingiliz Ingilizcesi kelimelerle karşılaşmaktayız.

Çözme hakeza olunca kapsamlı ve kıytırık kullanma özelliklerine eş bire bir sözlük yolmak zorunlu arkaç geliyor. Redhouse Kamus bu amaçla kullanabilecğeiniz şümullü ayrımsız sözlük uygulaması.

Türkçe ve Ingilizce keliemeleri çeviren bu uygulamada üç farklı sözlük bulunmakta;

Redhouse Sözlük Ingilizce – Türki / Türki – Ingiliz Ingilizcesi Redhouse Elsözlüğü Ingiliz Ingilizcesi – Türkçe / Türkçe – Ingiliz Ingilizcesi Redhouse Cepsözlüğü Ingiliz Ingilizcesi – Türkçe / Türkçe – Ingiliz IngilizcesiPratikte hoppadak kelimelerin anlamlarına değil kullanma alanlarına bile göz atabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir kelimenin ne kadar durumlarda kullanılabileceğini henüz detaylı adına görmüş olursunuz.

Buna katma olarak aradığınız her kelimenin fosforlu hallerini girerek dahi o kelimeyi arayabilirsiniz. Sözcüğün kül yazılışından emin değilseniz Jokerli Taharri fonksiyonu ile harfinden sakıncasız olmadığınız yerlere „?“ veya „*“ sembollerini koyarak uygulamaya tamamlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yandex Navigasyon İndir (Gezginler / Türkçe) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...