Namaz ve Sure Öğrenme Programı İndir

Namaz ve Sure Öğrenme Programı İndir ; Namaz ve Türkçesi, namazın nasıl kılındığını ve duların Türkçe anlamlarını öğrenerek dininizi daha iyi anlayabilirsiniz. 

Salat ve Türkçesi, salat kılmayı ve duaları Türkçe anlamları ile birlikte bellemek isteyenler amacıyla hususi adına hazırlanan az çok muvaffakiyetli benzeri iPhone ve iPad uygulamasıdır.

Uygulamayı satın alıp cihazınıza yükleidkten bilahare Salat Surelerini ve Duaları öğrenebilir ve öğrendiklerinizi gine edebilirsiniz. Salat ve dualar ile ilişkin detaylı ve resimli anlatımlar sayesinde aktarmak istedikleriniz çok bayındır benzeri şekilde aklınızda kalıyor.

Umum salat surelerinin ve duaların sesli adına Arapça okunuşları ve Türki mealleri aplikasyon içerisinde mevcuttur. 5 Sıra Salat, Teravih Namazı, Cuma, Söz ve Tesbih Namazı karşı sanmak istediğiniz cemi bilgilere ulaşabileceğiniz uygulamayı 0.99 $ üzere simgesel bire bir sevap karşılığında satın alarak günün seçkin vaktinde istediğiniz namaz ve duaları okuyarak öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın en adamakıllı yanlarından biri ise imtihan usulü ile öğretmesi. Öğrendiklerinizi imtihan usulü ile sınayarak ağız ağıza öğrendiğinizden sakıncasız olan uygulama da antrparantez esasen etme imkanı bile bulunuyor.

Namaz, Namaz Sureleri ve Dualar üzerine serbest çaplı bilgilere ve etraflı anlatımlara duyulmak amacıyla kullanmanızı tavsiye mektubu ederim. Antrparantez uygulamayı indirdikten sonradan kullanmak amacıyla cihazınızın internet bağlantısına ihtiyacı yoktur.

Bir önceki yazımız olan Google Translate İndir Gezginler başlıklı makalemizde google çeviri indir gezginler, google earth indir gezginler ve google play indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...