iTunes İndir Gezginler

itunes indir gezginler

itunes indir gezginler

iTunes, iOS işletim sistemini kullanan Apple için tasarlanmış uygulamalardan biridir. İTunes size müzik dinleme, film izleme, televizyon şovlarını takip etme olanağı sağlıyor. iTunes’i düzenlenmiş müzik klasörü olarak da düşünebiliriz. Sahip olduğunuz müzikleri uygulamaya taşıyıp istediğiniz gibi sınıflandırabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyerek yeni şarkılar satın alabilir ve tüm Apple ürünlerinden giriş yaparak satın aldığınız şarkıları dinleyebilirsiniz. Aile arasında bir kişinin satın aldığı şarkıyı diğerleri ücretsiz indirebilir. Eğer bir şarkıyı indirdiyseniz ve daha sonra albümün tamamını indirmek isterseniz önceden ödediğiniz miktar düşürülecektir.

iTunes’deki en iyi özellik sizin indirdiğiniz ve arattığınız şarkılar dikkate alınarak öneriler sunulması. İstediğiniz zaman İTunes arşivindeki parçalarınızla çalma listesi oluşturabilir ve tüm aygıtlarınızdan dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece gezginler sitesinden iTunes indir seçeneğini kullanarak ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirmek.

Bir önceki yazımız olan Facebook İndir (Gezginler / Android / iOS) başlıklı makalemizde Android İçin Facebook full indir, facebook ve facebook android indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...