iPhone ve iPad için Skype İndir (Gezginler / iOS / Ücretsiz)

skype

İnternetin ilk zamanlarından bu yana herkesin bilgisayarında mutlaka yer bulan mesajlaşma programları oldukça gelişti. Artık sesli yada görüntülü bile mesajlaşma olanağı veren programlar var. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Skype programının iPhone ve iPad için Skype uygulaması da indirilebilir ve kullanılabilir durumda.

Bu uygulama ile iPhone telefonunuzdan yada mobil iPad cihazınızdan tanıdıklarınız ile sesli yada görüntülü olarak iletişim kurabilirsiniz. Yapılan görüşme için ücret de ödemeyeceksiniz. iPhone ve iPad için Skype uygulaması size bedava iletişim imkanı getirip telefon faturalarınızı rahatlatıyor. Uygulamanın bu özelliklerini kullanabilmeniz için cihazınızın internet bağlantınızın bulunması gerekiyor. Bağlanacağınız 3G veya Wi-Fi ağlarından da anlık mesajlaşmayı ve görüntülü konuşmayı kullanabilirsiniz. Uygulama ile listenizdeki kişilere film, belge, fotoğraf gönderme paylaşımda bulunma şansınız da var. Uygulamada kontür satın alarak hem yurt içindeki kişilere hem de yurtdışındakilere normal arama ile de ulaşmak mümkün. iPhone veya iPad cihazlarınızda iOS 5.0+ işletim sistemi varsa uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirerek iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad ve 2. – 3. nesil iPod Touch cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

download

https://itunes.apple.com/us/app/skype-for-ipad/id442012681

Bir önceki yazımız olan CIA -Caller Identification App İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde CIA -Caller Identification App full indir, CIA -Caller Identification App full indir bedava gezginler ve CIA -Caller Identification App full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...