English Grammar Pro Uygulaması İndir

English Grammar Pro Uygulaması İndir ; İngilizce bilgilerinizi tazelemek yada geliştirmek istiyorsanız fakat yeterli vakit bulamıyor…

Ingiliz Ingilizcesi bilgilerinizi tekrarlamak yada yükseltmek istiyorsanız fakat yeterli sıra bulamıyorsanız, English Grammar Pro uygulamasını iPhone ve iPad’lerinize ücretsiz yerine indirerek faydalanabilirsiniz. iOS cihazlarınız üstünde Ingilizce çalışabilmenizi sağlayan uygulama az çok istekli ve yarayışlı.

Aplikasyon içerisinde İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayan isimler, zamirler, fiiller, ilgeçler, makaleler, anlamdaş kelimeler, karşıt anlamlı kelimeler ve zamanlar ile ilgilendiren bilgiler içermektedir. Yukarıda başlıklardan istediğiniz rastgele birini gitmek için seçebilirsiniz. Antrparantez dersler için her ecir ödemenize lüzumlu yoktur. Uygulamayı kullanarak otobüste giderken yada yersiz vakitlerinizde Ingiliz Ingilizcesi çalışabilirsiniz.

Aplikasyon içerisinde 1000’den aşkın istifham bulunmaktadır. Delici animasyonlar ve grafikler sunan aplikasyon çalıştığınız konuların artık akılda kalmasını sağlamaktadır. Uygulama içerisindeki gelişiminiz benek tablosunda görüntülenmektedir. Böylelikte ahit içerisinde göstermiş olduğunuz gelişimi aracısız olarak kontrol edebilirsiniz.

Uygulaanın arayüzü pir görünmesine karşın henüz ongun olabilirdi. Fakat uygulama içerisinde mevcut başlıkların içerikleri henüz kebir olduğu için English Grammar Pro az çok liyakatli tıpkı aplikasyon diyebilirim.

Ingilizce çalışabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arıyorsanız, English Grammar Pro’yu iPhone ve iPad’lerinize indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye mektubu ederim.

Bir önceki yazımız olan Google Translate İndir Gezginler başlıklı makalemizde google çeviri indir gezginler, google earth indir gezginler ve google play indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...