DynEd Klasik İngilizce Öğrenme Uygulaması

DynEd Klasik İngilizce Öğrenme Uygulaması ; Değişik ve çok etkili yöntemler aracılığıyla kolay bir şekilde ingilizce öğrenmek istiyorsanız, DynEd iOS telefonlarınıza kesinlikle indirmelisiniz.

DynEd, seçme yaştan mobil maşa sahibi kişilerin kullanabileceği şekilde tasarlanan benzeri Ingilizce öğrenme uygulaması. Eş olduğu 9 milyondan fazla mektepli ve ayrımlı yöntemler ile Dünya genelinde berenarı popüler olan DynEd sayesinde, henüz ilk görmediğiniz yöntemler ile Ingiliz Ingilizcesi öğrenmenin keyifini yaşayacaksınız.

Beynimizin açkı öğrenirken alıngan olduğu noktalar araştırılarak buna göre ne deli dolu yöntemleri keşdefen ve bu yöntemlerin doğruluğunu kanıtlayan DynEd, sizlere kıraat ve yazmadan önceki dinleme ve enformasyon alanında ibret veriyor.

Tasarruf ve eğitim konularında alıngan tıpkısı aplikasyon olan DynEd’ı ilk yüklediğinizde sunulan eğitim sayesinde on paralık bir zor yaşamıyorsunuz. Elan sonra ise kullanmaya alışıyorsunuz. Görseller, testler ve bire bir çok ayrımlı formül ile sonsuz Ingiliz Ingilizcesi’nizi geliştirmenize koruyucu olacak olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek yararlanabilirsiniz.

İOS dışında Android versiyonu da mevcut uygulamayı kullanarak beğenmeniz yerinde arkadaşlarınıza bile nasıl önermelisiniz. Yer deli dolu açar öğrenme tekniklerini içerisinde bulunduran ve sizlere sunan uygulama, yaptığınız çalışmalardan bilahare analizler gerçekleştirerek ilerleyişinizi hesaplayarak size önerilerde bulunuyor. Bu sayede Ingilizce’nizi geliştirme sürecinize daha aşkın ulama sağlıyor.

Şayet iPhone yada iPad’iniz varsa ve dinamik cihazınız üzerinden Ingilizce öğrenmek yada Ingilizce’nizi yetiştirmek istiyorsanız DynEd’ı kesinlikle yüklemenizi öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Google Translate İndir Gezginler başlıklı makalemizde google çeviri indir gezginler, google earth indir gezginler ve google play indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...