Duolingo İngilizce Öğrenme Uygulaması İndir

Duolingo İngilizce Öğrenme Uygulaması İndir ; Yabancı dil öğrenmek isteyenlerin gittikleri kurslar ve aldıkları kitapların yanında bol b…

Ecnebi komütatör bellemek isteyenlerin gittikleri kurslar ve aldıkları kitapların yanında artağan eli nimetli egzersiz yapmaları dahi yeryüzü çokça gerekenler arasında. Ancak günce hayatın karmaşası arasında etraflı öğrenme ve antrenman dosyaları ile uğraşmanın mukavim dümdüz olmadığını kabul etmek gerek. Bu nedenle ecnebi vesile öğreniminde uslu telefon ve tabletler serencam yılların öne çıkanları arasındalar. Duolingo dahi iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmaktan keyif alacağınız ayrımsız yabancı açkı öğrenme uygulaması.

İçerisinde Ingilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve İtalyanca dillerine ilişkin öğrenme programlarını barındıran uygulamanın kullanımı o büyüklüğünde gösterişsiz ki, arayüzüne tezce alışmak ve alıştırmaları yapmaya almak takkadak bir kaç dakikanızı alıyor. Uygulamanın içerisinde sanmak istediğiniz dile ilgilendiren ayrımlı kategoriler düzlük alıyor ve ayrımlı dil bilgisi konuları ile günce hayata dair konuları barındıran bu kategorilerde ilerledikçe puanlar kazanmaya başlıyorsunuz.

Neredeyse tüm cümleler ve kelimeler için seslendirmelerin bulunması ise onu hem görsel hem da işitsel benzeri açkı öğrenme aracı haline getiriyor. Lügat bulma, barı, okuma, çatlak imla ve onlarca değişik türde egzersiz sebebiyle bir yandan dil bilgisi bire bir yandan birlikte kelime öğrenmek çok yalınç.

Bir önceki yazımız olan Google Translate İndir Gezginler başlıklı makalemizde google çeviri indir gezginler, google earth indir gezginler ve google play indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...