CamWow Retro İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

camwow

Akıllı telefonlar artık hayatımızın merkezine yerleşti. Çünkü bu telefonlar ile sadece sesli iletişim yapmıyoruz. Nerede ise bilgisayar ortamlarında yapabildiklerimizi bu cihazlar ile gerçekleştirebiliyoruz. İşte o yapabildiğimiz işlevlerden biri de fotoğraf düzenleme işlemi. CamWow Retro kamera ile aldığınız görüntüleri düzenlemenize yardımcı oluyor.

Akıllı cepler ile internette sürekli aktif olabiliyorsunuz. Artık otobüste, vapurda, parklarda akıllı telefonundan Facebook gibi sosyal ağlara bağlanarak vakit geçiren insanlara daha fazla rastlıyoruz. Cep telefonlarında sıkça gerçekleştirdiğimiz işlemlerden biri de fotoğraf çekmek. İşte online kalıyorsunuz bu çektiğiniz fotoğrafları da anında paylaşma şansınız bulunuyor. Peki bu fotoğrafları daha da ilginç duruma getirip Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ gibi sosyal ağlarda paylaşmaya ne dersiniz? CamWow Retro uygulaması ile eğer akıllı telefon olarak bir iPhone sahibi iseniz gerçekleştirme şansınız var. Uygulama iPad cihazlarınızda da kullanılabilir. Uygulama, çektiğiniz resimlere efekt uygulayarak değişik görüntüler oluşturma imkanı veriyor. Fotoğraflar bu uygulama ile daha dikkat çekici hale geliyor. Çekmiş olduğunuz fotoğraflara bazı görsel öğeleri de imkanı bulabileceğiniz uygulama ile anında düzenlenen fotoğrafı sosyal ağlara gönderebiliyorsunuz.

download

https://itunes.apple.com/tr/app/id498639341?l=tr

Bir önceki yazımız olan Retrica İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Retrica full indir, Retrica full indir bedava gezginler ve Retrica full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...