ABBYY Lingvo Dictionaries Kameradan Çeviri Uygulaması İndir

ABBYY Lingvo Dictionaries Kameradan Çeviri Uygulaması İndir ; Belge tanıma ve yakalama alanında uzman yazılım üreticilerinden ABBYY, yeni ürünü Lingvo …

Doküman aşinalık ve yakalama alanında ehlivukuf yazılım üreticilerinden ABBYY, kullanılmamış ürünü Lingvo Dictionaries’in Apple cihazlarıyla uyumlu atak versiyonuyla karşımızda. ABBYY Lingvo Dictionaries ışık çevirisi özelliğiyle ayrımlı dillere çevirme konusuna yadırgatıcı tıpkı sağ açıklık getiriyor. Anlamını bilmediğiniz ecnebi sözcüklerin fotoğrafını çekerek çevirisini telefonunuzdan anında görme şansına erişiyorsunuz.
Kullanıcılar, gazete, kitap, doküman veya belen metinlerinin fotoğraflarını çekip, ekranda tanınmayan sözcüklerin üstüne ‘tıklayarak’ çevirileri görebiliyor. Aplikasyon ile gelişigüzel mülhak ücret olmadan indirilebilen ana kamus seti, aralarında Çekçe, Macarca, Bölgesel, Romence, Slovakça, Slovence ve Türkçe‘nin bile bulunduğu 27 miftah içeren 58 kamusten oluşuyor. İstenildiğinde kullanıcılara çevirme kabiliyetlerini teşmil olanağı tanıyan faik muhtevalı sözlükler eklenebiliyor. 250’yi çok tercüme, açıklama, tabir ve uzmanlık alanı sözlüğü indirilebiliyor. Munzam çeşni namına, anahtar kelime girildiğinde kullanıcıya almaşık çeviriler, fonetik yazım, temel dilde sesli kayıtlar, sözcüğün kullanımına ilişkin örnekler ve frapan halleri kadar yarayışlı bilgiler da veriliyor.

Fotoğrafı çekilen seçkin sözcüğün temel çevirisi iPhone ekranında kısa pop-up it canlı namına görüntülenerek, metnin çabuk bir şekilde anlaşılmasına olanak tanıyor. İstenirse gücük meşruhat, daha fazla vukuf ve mütenavip çeviri sunacak şekilde cümle izah haline getirilebiliyor. Direkt nakil panosundan çeviri olanağı bile sunan aplikasyon, e-pusula okuyan yahut İnternette gezinen kullanıcıların metinden arka arkaya ilkokul sözcüğü kopyalayıp, spontane çevirilerini alabilmesini sağlıyor. Hipermetin desteğine de topluluk olan aplikasyon, sözlükte bulunan değme sözcüğün tek benzeri tıkla anında çevirisini sunuyor.

Eğlenceli cihazlar: Apple iPod touch 2G, 3G and 4G, iPad ve iPad 2, iPhone 3G, 3GS ve 4 (iOS 3.2 yahut beden). Fotoğraf çevirisi işlevi, erdemli birinci sınıf ışık imkanı sağlayan iOS-tabanlı iPhone 3GS ve iPhone 4 cihazlarında bilcümle adına desteklenmektedir.

iPhone 3G veya iPod touch 2G ve art sürümlerini kullananlar bu işlevi hoppadak harici benzeri kamerayla çekilen ve cihazın fotoğraf albümüne yüklenen görüntülük resimleri ve fotoğraflar üzere kullanabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Google Translate İndir Gezginler başlıklı makalemizde google çeviri indir gezginler, google earth indir gezginler ve google play indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...