Internet Download Manager (IDM) Son Sürüm İndir (Gezginler / Tek Link)

IInternet Download Manager Son Sürüm İndir, IDM Son Sürüm İndir

Internet Download Manager (IDM) Son Sürüm İndirmek için konunun sonundaki gezginler download logosunun altındaki linki kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere Internet Download Manager ‘ı biraz tanıtalım. Internet Download Manager dosya indirmek için kullanılan ve indirilmek istenen dosyanın hızını arttırarak daha kısa sürede inmesini sağlayan bir programdır diyebiliriz. Ayrıca indirme işlemlerini istediğiniz zaman duraklatabilir daha sonra indirmek istediğiniz bir zamanda ise tekrar başlatabilirsiniz. Böylelikle arada yapacağınız işlemler için internetinizi son hız kullanabilirsiniz. Ayrıca duraklatma dışında, malum Türkiye’de internet bağlantıları zaman zamanda olsa kesilmektedir. İşte Internet Download Manager bu kesintilerde de indirmekte olduğunuz dosyayı tekrar başlatma isteği yaptığınızda kaldığı yerden indirmeye devam etmektedir. Ayrıca basit bir kullanım arayüzü vardır. Böylelikle her kullanıcı rahatlıkla öğrenebilir, kısa sürede alışır. Internet Download Manager ile internetten dosya indirmenin dışında izlediğiniz videoyu aynında videonun sağ üstünde çıkan icona tıklayarak yine dosyalarda olduğu gibi hızlı bir şekilde indirebilir, bilgisayarınızda izleyebilir, facebook, youtube tarzı video sitelerine yükleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylelikle sosyal medyada kısa süre içerisinde takip edilen ve sevilen bir kişi olabilirsiniz.

Internet Download Manager ‘ı Net [email protected], LDAP Browser, WrestlingBrowser, Internet Explorer, K-Meleon, MSN Explorer, AOL, Netscape Communicator, Netscape 6, Netscape 7, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Opera, Smart Explorer, NetCaptor, UltraBrowser, Slim Browser, Avant Browser, MyIE2, Optimal Desktop, Ace Explorer, Advanced Browser, 27 Tools-in-1 Wichio Browser, WindowSurfer, 550 Access Browser, FineBrowser Freeware, Kopassa Browser, Eminem Browser, Fast Browser Pro, Enigma Browser, GoSuRF, The Off By One Web Browser, Smartalec Voyager, CrystalPort AppCapture, The Family Browser, XANA Web Browser, Bluto, AutoSurf, 32bit Web Browser, BrowseMan, UltraBrowser ve Cygsoft tarayıcılarında rahatlıkla, güvenle ve en hızlı şekilde kullanabilirsiniz.

Aşağıda linkten Internet Download Manager (IDM) Son Sürüm İndirebilirsiniz.  Internet Download Manager (IDM) Son Sürüm İndirten sonra idman611.exe isimli uygulamaya çift tıklayın ve açın. Açılan ekranda ileri (next) diyoruz. Daha sonra yeni açılan ekranda da ileri (next) diyoruz. Internet Download Manager’ı kuracağınız yeri değiştirmek istiyorsanız “Browse” butonuna tıklayarak istediğiniz alanı seçiyorsunuz ve daha sonra yine ileri (next) diyorsunuz. Karşımıza çıkan ekranda ise Internet Download Manager ‘ı bilgisayarınızda hangi isimle kullanmak istediğinizi soruyor. Burada da bir değişiklik yapmadan ileri (next) diyoruz. Yeni çıkan ekranda da ileri (next) diyerek Internet Download Manager kurulumunu artık başlatıyoruz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) başlıklı makalemizde adobe flash player, Adobe Flash Player İndir ve Adobe Flash Player İndir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

3 Responses

  1. legal roids dedi ki:

    Hi gezginler.gen.tr admin, I love your video. Thank you.

  2. SERİ NO dedi ki:

    SERİ NOSUNA Bİ ÇÖZÜM BULSUNUZMU ACABA

  3. akk dedi ki:

    ayarlarınıda yaptım artık gerisi adil kullanım kotasında 😀 😀