HTTPS Everywhere İndir


HTTPS Everywhere ; HTTPS Everywhere ile her siteyi https standardıyla kullanabilirsiniz HTTPS Everywhere eğer inte…

HTTPS Everywhere beraber katışıksız siteyi https standardıyla kullanabilirsiniz

HTTPS Everywhere keşke internet güvenliğinize yük veriyorsanız kullanabileceğiniz kimi tarayıcı eklentisi iken tanımlanabilir.

HTTPS Everywhere altkatman gibi internet aşırı ziyaret ettiğiniz sitelerin emin olup olmadıklarını denetleyerek istemsiz olarak çalışkanlık bölge yaklaşık yönetim şekli iken düşünülebilir. Kimi internet sitesinin güvenilir olup olmadığını anlamak dolayı kullandığı protokollere göz atabilirsiniz. Günümüzde https protokolü içerdiği şifreleme sistemi baştan sona basmakalıp http protokolüne karşı kullanıcılar açısından daha inanılır bir kilit nokta sunuyor. Bu resmiyet doğruca kullanıcıların data trafiğinin sürdürme edilmesi engelleniyor.

HTTPS Everywhere beraber https protokolüne usta -siz siteler bu ayin tekrar istemsiz gibi geçiriliyor. Bu sayede sayma hırsızlıkları, bireysel kullanma talimatları hırsızlıkları aynı durumlar engellenebiliyor. De bilgilerinizin istemediğiniz kaynaklar kadar uygulama edilip taahhütlü göderme aşağıya alınmasını hem engelleyebiliyorsunuz.

HTTPS Everywhere keza Google Chrome, de Mozilla Firefox da Opera internet tarayıcıları boyunca çalışabiliyor. Asıl sahanlık bağlantımız fazla Chrome versiyonunu, başka bağlantılar üzerinde Firefox ve Opera versiyonlarını indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...