GoPro Studio 2.5.7 indir Gezginler

GoPro Studio 2.5.7 ; GoPo videolarınızı aktarın, oynatın, düzenleyin. GoPro Studio, GoPro videoları profesyonel…

GoPo videolarınızı aktarın, oynatın, düzenleyin.GoPro Studio, GoPro videoları uzman gibi ayarlama imkanı tanıyan biraz plan. HERO 4 ve HERO kameralarıyla uyumlu olan ve GoPro, Canon, Nikon ve farklı belirlenmiş şasi hızı H.264 mp4 ve mov formatlarını besleyen gösteri beraber GoPro medyalarınızı aktarıp oynatmaktan etraflı kadar düzenlemeye öyle pek çok şeyi yapabiliyorsunuz.
Profesyoneller karşı hazırlanan GoPro video düzenleme programı GoPro medyalarını kendi kendine olan gibi bulup aktarıyor. Bu noktadan sonra GoPro videolarını taşınmak, fotoğraflarınızı görüntülemek yahut kesme, ayarlama, miksleme, musiki ve akustik parçası ekleme aynı düzenlemeleri etmek size kalmış. Videonuzun nerede başlayıp nerede bitmesini gerektiğini belirlemekten oynatma hızını ayarlamaya (ultra geç, geri kalmış ve hızlı seçenekleri güncel), videolarınızı etiketlemekten amade şablonlarla süslemeye çeşit çeşit detaylar mevcut.

Programı sorunsuz kullanabilmeniz dolayı asgari diyet gereksinimleri eğer şöyle:

Windows 7, 8, 10 işletim sistemi Intel Core 2 Duo (Intel Quad Core i7 ya da bir kat daha yenilik öneriliyor) OpenGL 1.2 yahut daha üstünü besleyen beyaz perde kartı (4K düzenleme ve oynatma göre Intel HD4000 veya daha iyi kimi paravan kartınızın olması ihtiyaç) 1280 x 800 beyaz perde çözünürlüğü 4GB hatıra 5400 RPM değişmez enerji (7200 RPM dürtü yoksa SSD öneriliyor) QuickTime 7.6 veya bir kat daha papaz adayı sürüm

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...