Minecraft-İndir.com

Minecraft hiç indirmeyenler için en kolayı indirme sitesi şüphesiz  minecarft indir sitesidir. Bugün size Türkiye’nin en popüler minecraft indirme sitesi nedir ne değildir sizlere öğretmeye çalışacağız. Ayrıca şöyle izah etmek gerekir ise minecraft bir strateji oyunudur ve tam 6 yıldır dünyada birçok kesim tarafından en çok talep gören ve istenilen bir oyun olmaktadır. Bu sebep ile üç boyutlu küp oyununun yıllardır büyük bir kitle tarafından önemi büyüktür. Ayrıca minecraft oyunu gündüzleri eşya üretimi yaparken geceleri ise kötü canavarlar ile mücadele etmenizi istiyor. Bunların dışında değinmemiz gereken bir diğer husus ise; minecraft oyunu iki şekildedir. Birincisi sürekli kendini güncelleyen yeni sürümlerin olduğu oyunlar ki bu oyunlar kendi içinde birçok çeşidi barındırıyor. Bir diğeri ise klasik yani sadece oyuna girip hiçbir şey yapmadan sadece oynayabileceğiniz oyunlar olmaktadır. Bunu için size tavsiyemiz ilk seçeneği tercih ederek ücretli olarak oynamanız ve oyunun tam keyfini çıkarmanızdır.

Minecraft Nasıl İndirilir?

Minecraft hiç oynamamışlar için sizlere şöyle açıklyalım; minecraft indirme işlemi şu şekilde yapılır.

MinecraftNasil.com uzman editörleri tarafından belirtildiğine göre öncelikle yapmanız gereken internet tarayıcısından minecraft-indir.com yazarak yasal sayfaya girmeniz. Önünüze çıkan sayfa da minecraft indir butonuna basarak indirme işlemine başlayın. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra yapmanız gereken şey; minecraft için bilgisayarınızda bir dosya açmak ve indirilen oyunu açtığınız dosyaya atmak. Oyunu yedeklemeyi unutmayın. Ayrıca oyunu dosyaya attıktan sonra oyun kurucuda oyunu kurun ve ilk açılımda biraz geç açılsa da oyunu açın.

 Sonra oyuna giriş yapmak için oyunu açtıktan sonra İngiliz anahtarı işaretinin üzerine tıklayarak kendinize bir kullanıcı adı bulun ve full extreme yazısının üstünü tıklayarak oyuna giriş yapın. İşte oyunu yüklemek bu kadar kolay olmaktadır. Yalnız tekrar hatırlatalım ki ilk seferinde oyun biraz geç açılır fakat bir daha ki oyuna girişinizde hemen oyun açılacaktır. Eğer sizde minecraft keyfini çıkarmak istiyorsanız bunları yapmanız yeterli olacaktır. Minecraftı online oynamak istiyor iseniz minecraftoyn online sitesi bu alanda bir numaradır.

Bir önceki yazımız olan 4.5G Nedir? 4.5G'ye Nasıl Geçebilirim? 4.5G Uyumlu Telefonlar Neledir? başlıklı makalemizde 4.5 g avea, 4.5 g destekleyen telefonlar ve 4.5 g nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...