Minecraft 1.8 8 İndir

Tüm Türkiyeyi etkisi altına almış olan minecraft-indir.com sitesi minecraft oyunu oynayıcıları tarafından çok fazla ilgi gördüğü için yeni sürümler ile kendini sürekli yenilemeyi başarıyor. Bu sayede oyuncular yeni oyunların keyfini sürüyor ve oyuna daha çok bağlanıyor. Oyun ücretli olmasına rağmen çok fazla oyun olmasının tek sebebi oyunda sürekli yeni maceralara atılabilmeniz. Bu oyunu yasal olmayan yollardan indirdiğiniz zaman direk virüs sorunu yaşıyorsunuz. Eğer doğru olarak indirmeyi başaramazsanız da oyun demo veriyor. Buda oyunu oynayamamanızı sağlıyor. Yeni sürümlerin başında gelen minecraft 1.8 8 indir bilmeyenler veya oyun yüklendikten sonra demo sorunu yaşayanlara oyunu nasıl yükleyeceğinizi sizlere anlatacağız.

Minecraft Yeni Sürüm 1.8 8 İndir İçin Yapılması Gerekenler

Minecraft oyunu oynamak isteyen ve yeni sürümü olan 1.8 8 oyununa bir türlü giriş yapamayanlar için sizler en ince detayına kadar nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağız. Minecraft 1.8 8 indir yapamayanlar okumaya devam. Bu süsümü yüklemek ve oyununa girmek için; internet tarayıcınızdan minecraft-indir.com sayfasına girin. Tarayıcıdan istediğiniz giriş sayfasını bulduktan sonra sürümün yazılı olduğu butona tıklayın. Tıklayıp yeni açılan sayfada kayıt işlemini yaptıktan sonra indir butonuna basıp indirme işlemini başlatın. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Bunu beklerken ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızdan oyun kurucusunda bunu kurun kurulma işleminden sonra bilgisayarınızda minecraft için önceden açmış olduğunuz dosyaya bunu atın ve yedekleyin. Eğer daha önce bir dosya açmadıysanız bir boş klasör açın ve dosyayı içine atın. Bu işlemde bittikten sonra oyunu açmak için tıklayın ve açın. İlk seferde biraz geç açılacaktır bu sonraki oyun başlaması için geçerli değildir.

 NerdeMinecraft Oynamalı?

Piyasada bir çok minecraft oynama sitesi mevcut ama acaba en iyisi hangisi ? diye soracak olursanız biz sizin için üşendmedik ve onlarca minecraft oyunları sitesi içerisinden bir tanesini seçtik, sitenin adı minecraftoyna.online sitede mesela minecraft savaş oyunu bulunmakta ama bu bir savaş olduğu için bu oyunu ergenlik çağını atlatmış veya kişilik sorunu yaşamayan kişi ve bireylerin oynamasında fayda olacaktır. Bu yaş grubundan önceler için biraz beklemelerinde fayda vardır. Ayrıca minecraft server listesi arıyorsanız size on numara bir site olan minecraftserver.gen.tr sitesini tavsiye ederiz, yüzlerce minecraftserverını bu sitede bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Minecraft-İndir.com başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...