İletişim Araçları İndirme Noktası

Akıllı telefonlarda en fazla kullanılan uygulamalar arasında bulunan WhatsApp, en yararlı iletişim uygulamaları arasında ilk sırada bulunuyor. WhatsApp’ı daha etkili şekilde kullanmak isteyenlerin ise bilinmeyen farklı özelliklerini mutlaka öğrenmesi gerekiyor.
WhatsApp’ı Kilitlemek
Mesajlarınızın başkaları tarafından okunmasını istemiyorsanız Android marketi içerisindeki WhatsApp kilit uygulamalarını kullanabilirsiniz. WhatsApp girmeden önce koyduğunuz şifre size her seferinde soruluyor ve böylelikle kimse WhatsApp’ınızı açamıyor.
PDF, ZIP, APK Göndermek
WhatsApp üzerinden PDF, ZIP ve APK dosyalarınızı da gönderebilirsiniz. Android marketinde bulunan farklı uygulamaları kullanarak bunu başarabilirsiniz. Whats Packed 2 Ads adlı uygulamayı bu noktada tercih edebilirsiniz.
WhatsApp’ta Silinmiş Mesajları Geri Getirmek
Yanlışlıkla ya da bir hataya bağlı olarak silinen mesajlarınız var ise otomatik olarak mesajlarınızın yedeklerini almayı unutmamalısınız. Mesaj yedeklerinizi otomatik olarak aldıysanız WhatsApp uygulamasını silip yeniden yüklemeniz mesajlarınızın geri getirilmesi için yeterlidir.

İletişim Araçları İndirin
En güvenilir programların adresi olan Sonsurum, iletişim araçları için https://www.sonsurum.net/internet/iletisim-araclari/ bağlantısından güvenilir indirme olanağı sunuyor. WhatsApp, Skype ve diğer popüler sohbet uygulamalarını bu adreste bulabilirsiniz.
İnternet Paketinde Tasarruf Elde Etmek
WhatsApp üzerinden aldığınız bütün görseller otomatik olarak cihazlarınıza indirilir ve kaydedilir. Bu durum sürpriz faturalar ile karşılaşmanıza yol açabilir ve aynı zamanda telefon hafızasının da dolmasına yol açabilir. Multimedya öğelerini otomatik olarak kaydetmek istemiyorsanız, ağ bağlantısı tarafından bu dosyaların indirilmemesini sağlayabilirsiniz.

Bu özelliği kapattığınız zaman İnternet paketinizden ve telefon hafızasından büyük bir tasarruf elde edebilirsiniz. WhatsApp üzerindeki ortalama 10.000 mesajlık bir konuşmanın resimler ile birlikte 50 MB gibi büyük bir veri tükettiğini unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Minecraft 1.8 8 İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...