Full Oyun İndir (Gezginler / Tek Link)

full oyun indir

Günümüzde her ne kadar çok yeni nesil oyun çıkmış olsa da Tam Oyun sitesi bizlere full oyun indir keyfi yaşatıyor ve 10 yıl kadar eskilere götürüyor ve o zamanın efsane oyunlarını incelememize olanak tanıyor. Bu oyunlar bir çok dev oyun şirketinin ellerinden çıkmış oldukları için şuan bile oynanabilirlik derecesi bir hayli yüksek. Ayrıca büyük oyun firmalarının çalışmalarına göz attığımızda son yıllarda kendilerini ne kadar çok geliştirdiklerini görebiliriz.

Gta San Andreas zamanın büyük yapımlarından biri. Rockstar Games tarafından yapılmıştı ve açık dünya oyunları içerisinde başta geliyor. Şuan dünya Gta V ile çalkalanıyor olsa da Gta San Andreas bu zamanlara gelebilmemiz için bizlere sağlam temeller sundu. Oldukça büyük haritası ile keşfetme arzularımızı yeniden tanımlamamıza sebep olmuş ve kocaman sosyal dünyası ile gerçeklik öpücüğünü yanaklarımıza kondurmuş bir yapımdır.

Araba yarışlarına göz atacak olursak bugün bile bir çok oyunun sunamadığı oyun dinamiklerini sunuyordu Live For Speed bizlere. Yapımcı şirket gerçek yarış pistleri ile zevkimize göre kişiselleştirilebilir oyuncu ayarlarını bir araya getirerek muazzam haz almamızı sağlamış. Oyunun belkide en iyi yanlarından birisi yama desteği ile istediğimiz araç modellerini oyuna uygulayabilmemiz. Şahin, Doğan, Bmw E30 gibi modelleri kolayca oyuna aktarıp zorlu yarışlarda bütün hünerlerimizi gösterebiliriz.

Oyun indir kategorisine gitmek için tıklayın.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...