Fortnite İndir (Full / Steam / PC / Apk)

Fortnite İndir full pc steam apk

Fortnite İndir full pc steam apk

 Fortnite İndir (Full / Steam / PC / Apk)

Fortnite indir aslında iki oyuncudan  ve üçüncü bir nişancıdan yani sizden oluşur. Fortnite erken erişim açıcından hala ücretsiz ve farklı bir PvP oyunudur ama PvE moduda bulunmaktadır. Fortnite oyun haritası sürekli daha küçük bir hal alarak sadece bir oyuncu yada takımların kazanmasına olanak sağlar.  Çeşitli canavarlara karşı savaş PvE savaşları, küçük görevler tamamlayın ve karakterinizi, silahlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı geliştirin.

 Bu yükseltme özellikleri, Battle Royale modunda mevcut değildir. Her iki modu da ayıran grafikler ve temel kontrol, oyun dünyasında evler, merdivenler, duvarlar ve tuzaklar gibi nesneler oluşturma yeteneğidir. Fortnite’de, misyonlar arasında kendi tabanınızı oluşturmaya devam ediyorsunuz, küçük bir hikayenin bir arada düzenlediği bir kampanyada, bir açık seviyeden diğerine seyahat edip onları bir dünya haritası üzerinde seçebiliyorsunuz.

Fortnite İndir

Fortnite İndir full pc steam apk 1

Öte yandan, Battle Royale’de, PUBG’ye benzer şekilde PvP kartındaki uçan bir otobüsten atlıyorsunuz. PvE Fortnite hakkında daha fazla bilgi: Takım arkadaşları ile birlikte çalışma modunda, oyuncu oyun dünyasındaki kaynakları kaldırır ve bir kale ve savunma  oluşturur.

 İşçiliği kaynakları kuleler, duvarlar, merdivenler, tuzaklar, barikatlar ve daha fazlası için kullanılabilir. Kale daha sonra bir kule savunma oyununa benzer bir şekilde canavarların ordularına karşı savunulmalıdır. Kaşif, asker, ninja ve eğitmen ile, her biri kendine özgü güçlü ve zayıf yanları ve kendi ekipmanlarıyla dört sınıf vardır. Her bir karakter, silahlar ve beceriler gibi yeni öğeler kazanıyor. Grafik stili renkli bir çizgi görünümüne sahip ve Disney’in Pixar filmlerini anımsatıyor.

Fortnite, keisnlikle çok oyunuculu yani PvP oyunları arasında çok hızlı bir yükselişe sahip olmuştur. En yakın rakibi PUBG indir’e karşı Ücretsiz olarak oynanabilen Fortnite popülerliğini bu sayede elde etmiştir.

Sürekli olarak tek başınıza yada ekip kurararak ekibinizle birlikte oynayabilirsiniz. Kısa bir PvE savaşında canavarlara karşı çeşitli ekipmanlar bularak maceraya katılabilir ve bulmuş olduğunuz silahları bir araya getirerek zafere ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol ve İndir

Bir önceki yazımız olan Far Cry 5 Full İndir (Gezginler / Torrent / RePack / DLC) başlıklı makalemizde Far Cry 5 - Deluxe Edition torrent, Far Cry 5 - Gold Edition torrent ve Far Cry 5 2018 İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...