Finding Bigfoot Full İndir

Finding Bigfoot

Finding Bigfoot

Finding Bigfoot , gizem ögeleri barındıran bir macera oyunudur. Tüm hikaye 2016 yılında, bir milli parkta oraya gezen turistlerin ortadan kaybolması ile başlar. Polis olayın kaza olduğunu düşünüyorsa olsa da siz Bigfoot veya Sasquatch gibi yaratıkların yapabileceğini düşünüyorsunuz. Becerilerinizi göstererek ava çıkmanızın vakti geldi. Oyun Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Oyunda sırra kadem basan bir turistin izini sürecek ve gerçekleri açığa çıkararak keşfetmiş olduğunuz canavarla mücadele edeceksiniz. Pardon buralarda kocaman bir goril gördünüz mü? Dişleri kanlı, şuursuzca sağa sola koşan, hani yaratık gibi desem.. anımsadınız mı? Gerilimi türüne hakim olan Finding Bigfoot, peşinizde koşan kocaman yaratıklarla meşhurdur.. Oyundaki asıl hedefiniz hayatta kalabilmek iken bir anda kendinizi korku dolu ormanda bulabilirsiniz. Karavanınızda neyiniz varsa yanınıza alın ve korkunuzun üzerine gidin.

Finding Bigfoot, 2016 baharında bir gezgin ulusal parkta esrarengiz bir halde kaybolmuştur. Haberi gösteren Jasper gazetesi polisin bu vakaya bir kaza olduğunuz idda ettiğini açıklamaktadır. Siz ve ekibiniz ulusal parkta bir yaratığın bulunduğundan güvenilir bir halde ulusal parka doğru ilerleyecek ve almış olduğunuz silahlarla gerçeği ortaya çıkaracaksınız.

Finding Bigfoot Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 sadece 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 / AMD Analog
  • Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir alan
  • Google Drive
  • MailRU
  • Torrent

Bir önceki yazımız olan Amazing Adventures: The Lost Tomb İndir - Full başlıklı makalemizde Amazing Adventures: The Lost Tomb, Amazing Adventures: The Lost Tomb full indir ve Amazing Adventures: The Lost Tomb indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...