Zamana Güzellik Kat – Cashback (+18) Full HD 1080P Tek Link İndir (Türkçe Dublaj)

Zamana Güzellik Kat - Cashback

Zamana Güzellik Kat – Cashback

Yapım yılı 2006 olan Cashback yani Zamana Güzellik Kat filmi  IMDB tarafından 7.2 puana layık görülmüştür. Yönetmenliğini Sean Ellis’in üstlendiği filmde başrollerde Emilia Fox, Sean Biggerstaff ve Michelle Ryan oynamaktadır. 

Cashback ‘in konusuna gelince çok acılar vermiş bir ayrılıktan sonra değişen ama bir o kadar da keyiflenen bir hayatın hikayesi konu edinmiştir. Ayrılıktan sonra yaşadığı aşk acısı ile çok sıkıntılı günler geçirmekte olan Ben Willis, Güzel Sanatlar okulunda öğrenim göre bir resim öğrencisidir. Sıkıntılı günleri bir türlü karşı koyamadığı bir alışkanlık kazanmasına sebep olur: UYUYAMAMAK!  Biraz zaman geçtikten sonra bu soruna çare arayışına girmiştir. Geçirmiş olduğu zamanı daha faydalı ve sağlıklı geçirebilmek için şehirde bulunan bir süpermarkette işe başlar, hem de gece vardiyasında! İlk zamanlarda 8 saatlik mesai çok sıkıcı gelmektedir ta ki çalışma arkadaşlarını tanımasıyla birlikte çok keyif alacağı bir maceraya dönüşür.

Filmin ilk 18 dakikalık zamanı Ben Willis’in hayatının kısa bir film olarak çekilmiş sahneleridir. Zamana Güzellik Kat filmi 2006 yılında en iyi kısa film dalında Oscar’a aday gösterildi ve 26. Uluslararası Film Festivaline katılarak altın lale ödülü için yarışmıştır.

Zamana Güzellik Kat - Cashback

Zamana Güzellik Kat – Cashback

Zamana Güzellik Kat - Cashback

Zamana Güzellik Kat – Cashback


http://turbobit.net/ue45w127zxwy.html

Bir önceki yazımız olan The Hunger Games: Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir (Gezginler) başlıklı makalemizde Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir, açlık oyunları hd indir gezginler ve açlık oyunları tek link indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...