V For Vendetta Full HD Tek Link İndir (Gezginler / Türkçe Dublaj)

v for vendetta indir gezginler

v for vendetta indir gezginler

Yapım yılı 2005 olan ve 2006 yılından vizyona giren V For Vendetta filminin türü gerilimdir. IMDB’den 8.2 alan V For Vendetta ‘nın yönetmenliğini James McTeigue üstlenmiştir. Başrollerde ise Natalie Portman, Hugo Weaving ve Rupert Graves yer almıştır.

Filmin hikayesi İngiltere’nin 2020 yılındaki zamanlarında geçmektedir. Dikdatör reşime karşı bireysel başkaldırışını edinmiştir. Filmde bir taraftan bir sene içerisinde halkın dikdatör baskılara karşı uyanışına, hükümetin gerginleştikçe halk üzerindeki baskıları arttırmasına, özgürlük ve bağımsızlık için gereken tüm adımların atılması ve dedektif Finch’in V’nin (V For Vendetta) ve despotlaşan rejimin sırlarının araştırılmasına, diktatörlüğün doğuşu ve gelişimine şahit olurken; diğer bir tarafdan Evey’in V’yi kendini tanıması ve yönetimin bireysel hayata saldırısı, özgürlüklerin korkulara nasıl kurban edildiği anlatılmaktadır.

Filmin sonlarına doğru ulus değişime hazır bir hale gelmiştir ve başlarındaki diktatörü devirmek ve parlamentonun havaya uçurulmasını seyretmek için yüzlerindeki Fawkes maskelerine rağmen 4 kasım gününün gece yarılarına doğru parlamentoya doğru askeri birlikler tarafından önlerine oluşturulmuş barikatı yıkarak yürürler. Aynı zamanda V intikamını diktatörden yani Adam Sutler’den alır ve ölümcül yaralar alarak Evey’e döner ve birbirlerine ilanı aşk ederler. V, Evey’in kollarında hayata gözlerini yumar. V, film süresi boyunca maskesini sadece bir kez ağlamak için çıkarır. Bu sahnede beklediğiniz gibi yüzü değil maskesi görünmüştür.  Bizde sizlere bu eşsiz başyapıtı izlemenize katı sağlamak için sitemiz üzerinden V For Vendetta Full Tek Link Türkçe Dublaj İndirmenize olanak sağladık.

 

v for vendetta indir gezginler

v for vendetta indir gezginler

v for vendetta indir gezginler

v for vendetta indir gezginler

http://turbobit.net/ikc6h5p9uute.html

Bir önceki yazımız olan Zamana Güzellik Kat - Cashback (+18) Full HD 1080P Tek Link İndir (Türkçe Dublaj) başlıklı makalemizde Cashback 2006 Türkçe Dublaj indir, Zamana Güzellik Kat 1080p Full HD indir ve Zamana Güzellik Kat Full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...