.
Ağu 16

Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Açlık oyunları kitabının filmi 2011′ in yaz aylarında çekilmeye başlanacağı daha önceden belirtilmişti. Fakat ilk önce 2013 diye duyrulan vizyon tarihi 2012’ye çekildi ve film 23 Mart 2012’de izleyicilerle buluştu. Filmin yönetmeni Gary Ross; baş rol oyuncuları ise Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth ve Woody Harrelson’dur. 142 dakikalık filmin senaristi de Miley Cyrus’un babası Billy Ray Cyrus’tur.

Oyuncular:

Jennifer Lawrence
Rol: Katniss Everdeen

Josh Hutcherson
Rol: Peeta Mellark

Liam Hemsworth
Rol: Gale Hawthorne

Woody Harrelson
Rol: Haymitch Abernathy

Elizabeth Banks
Rol: Effie Trinket

Lenny Kravitz
Rol: Cinna

Stanley Tucci
Rol: Caeser Flickerman

Donald Sutherland
Rol: President Snow

Resimler:

Senaryo:
Senaryo denetçisi: Dawn Gilliam
Senarist: Gary Ross
Senarist: Billy Ray

download Fetih 1453 Full HD Tek Link İndir (DvdRip / XViD)

http://turbobit.net/jljhpzfypkt9.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , ,


Yorum Yap

The Hunger Games: Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir (Gezginler) gezginler, The Hunger Games: Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir (Gezginler) torrent, The Hunger Games: Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir (Gezginler) full tek link, The Hunger Games: Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir (Gezginler) full, The Hunger Games: Açlık Oyunları Full HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir (Gezginler) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.