Marshall indir Türkçe Dublaj 1080p İndir

Marshall indir

Marshall indir

Marshall indir Türkçe Dublaj 1080p

Marshall 2017 indir, BiyografiDram ABD yapımı ilk Afro-Amerikan Yüce Mahkeme Yargıcı Tuhurgood Marshall’ın  yaşanmış gerçekçi hikayesinden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan film tecrübeli bir avukat (Thurgood Marshall ) genç ve yetenekli yahudi Avukat Sam Friedman ) olmak üzere  iki yetenekli gözü pek ortak avukatın cemiyetin çok ünlü simalarından birisine siyahi bir şöför’ün tacizde bulunması ve bu cinsel saldırının ölümle sonuçlanmasıyla her zaman kinde farklı  bir davaya bakan ortaklar ikisini hiç tahmin etmedikleri  olayların içinde bulurlar kendilerini.

Süre 1s 58dk
Yönetmen Reginald Hudlin
Oyuncular: Chadwick Boseman, Josh Gad, Kate Hudson devamı
Tür Biyografik, Dram
Ülke ABD

Marshall indir Filmi Özet ve Detaylar

1941 yılında Afro-American avukat Thurgoos Marshall ile genç yahudi avukat Sam Friedman ortaklık kurar. Birçok davaya bakan ortakların eline bu sefer farklı bir dosya gelir. İki avukat bu kez, sosyetenin tanınmış bir simasının cinsel saldırı ve cinayet girişimi ile suçladığı siyahi şoförün davasını üstlenir. İlk Afro-Amerikalı Yüce Mahkeme Yargıcı Thurgood Marshall’ın gerçek hikayesine dayanan filmin yönetmenliğini Reginald Hudlin yaparken, başrollerini Chadwick Boseman ve Josh Gad paylaşmaktadır.

Marshall Fragman

Bir önceki yazımız olan Ingrid Batıya Gidiyor 2017 Türkçe Dublaj 1080p İndir başlıklı makalemizde Ingrıd Batıya Gidiyor 2017 ve Ingrid Batıya Gidiyor Film İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...