Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Full İndir (Gezginler / Yerli / Tek Link)

Eski Sevgiliyi Unutmanin 10 Yolu full indir

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu filmi D.F.G.S Production yapımcılığı ve Biray Dalkıran yönetmenliğinde 7 ağustos 2015 tarihinde beyaz perdede izleyicileri ile buluştu. IMDb puanı ise 6.4/10 ‘dur.

Evlilik hazırlığı yapan Zehra ve Alper çifti, Zehra hanımın babası Erdal Bey’in karşı çıkmasına rağmen kısa bir sürede düğün hazırlıkları yapmaya başlarlar. Büyük gün geldiğinde Alper olayın ciddiyetini anlar ve paniklemeye başlar ve sürekli halüsinasyonlar görmeye başlar. Halüsinasyonların etkisiyle Alper, kendi düğününden kaçar. Kısa bir zaman geçtikten sonra hata yaptığını anlat ve Zehra’ya geri dönmeye çalışır fakat Zehra bunu kabul etmez. Alper umudu kırılmış bir şekilde en yakın arkadaşı olan Mutlu’nun direktifleriyle Zehra’yı unutmak için aşk doktorundan yardım alır. Doktorun yazmış olduğu reçete ise “Eski sevgiliyi unutmanın 10 yolu” başlığı altında ilginç maddeler yer almaktadır. Alper tuhaf bir şekilde aşk doktorunun yazmış olduğu bu 10 maddeyi denemeye koyulur ve olaylar bundan sonra değişik bir hiyerarşi ile ilerlemeye devam eder.

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu filminin baş rollerinde; Alper karakteri ile Atılgan Gümüş, Mutlu rolü ile Orçun Kaptan, Feridun rolü ile Serhat Özcan, Zehra rolü ile Tuğçe Sarıkaya ve Tunç rolü ile de Kubilay Güleçoğlu gibi isimler yer almaktadır. Aşağıdaki bağlantıdan gezginler farkıyla Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Full İndirebilirsiniz ve filmin keyfini kahvenizi yudumlarken çıkarabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Unutmanin 10 Yolu Fragman

Eski Sevgiliyi Unutmanin 10 Yolu Görseller

Eski-Sevgiliyi-Unutmanın-10-Yolu-2

eskisevgiliyiunutmanin10yolu

Eski-Sevgiliyi-Unutmanın-10-Yolu-3

 

http://turbobit.net/v71x2uzp29he.html

Bir önceki yazımız olan Fetih 1453 Full HD Tek Link İndir (DvdRip / XViD) başlıklı makalemizde 1453 Fetih Full Tek Link İndir, Fetih 1453 Full HD Tek Link İndir ve Fetih 1453 Full İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...