FİFA 16 Full İndir (Gezginler / Torrent)

fifa-16-new

2002 yılından beridir hayatımızın içinde olan Fifa oyunları her daim gözde spor – futbol oyunlarından biri olmuştur. Her yıl yeni oyunlarını gördüğümüz FIFA serisinin son oyunu da 2016 için. İnanılmaz bir grafik ve gerçeklik motoru gelişimi mevcut. Fiziksel etkileşimler o kadar iyi şekilde aktarılmışlar ki, gerçekten futbolcuların hareketlerini seyretmek, maç seyretmek kadar iyi.

easportsfifa16alexmorgan

FIFA 2016’da oyun modlarına farklı senaryolar da eklendi. Klasik takım yükseltmelerin yanı sıra tek bir oyuncu olarak yada teknik adam olarak da senaryoyu oynayabilirsiniz. Haftalık oynadığınız maçlarda elde edeceğiniz başarılara göre yükseliyorsunuz. Eğer teknik adam modunu seçerseniz farklı takımlara gidebilir ve deneyim kazanabilirsiniz. Tek bir oyuncu senaryosunu oynarsanız da kariyerinizin sonunda teknik adam olmayı seçebilirsiniz veya yaşka bir oyuna başlayabilirsiniz.

FIFA 16’daki bütün futbolcular ve takımlar lisanslı. Bu nedenle oyuncuların yüzleri birebir aktarılmış, böylece gerçeklik hissinde azalma olmuyor. Gezginler farkıyla FIFA 2016’yı tek tıklamayla indirebilirsiniz.

download-300x82

https://yadi.sk/d/hk_ZIThujByws

Bir önceki yazımız olan Taken 3 The Game İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde taken 3, taken 3 download ve taken 3 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...