Far Cry 3 Full İndir (Gezginler / Torrent)

tesla-elon-musk-1940x1091 (1)

Ubisoft firması Far Cry serisinin yeni oyunu ile tekrar sahneye çıkma hazırlığı içinde. Uzun zamandır vieolar, görseller ve röportajlar yayınlayan firma oyunu iyice merak ettirmeyi başardı. Şimdiden oyunla iligli pek çok bilgiye sahibiz. Far Cry’ın içinde anlatılmaktan çok yaşanacak çok şeyin olduğunu söyleyebiliriz.  Harika bir hikaye anlatımına sahip olan oyunun hikayesi ise biraz klişe. Fakat hikaye anlatmayı gerçekten iyi biliyor. Bu hikayeye kendinizi kaptırmanız işten bile değil. Karakterlerin hissettiklerini adeta siz de hissedebiliyorsunuz.

Far-Cry-3-hangglider

Örnek olarak asker olan kardeşi Grant gözlerinin önünde ilk defa birini öldürünce Jason bir travma yaşıyor ve siz de bu travmayı hissedebiliyorsunuz.  Ancak daha sonra Jason birini öldürdüğünde işlerin bir anda nasıl değiştiğine tanık oluyor ve Jason’un duygu değişimini, o masumiyetten nasıl birini öldürebilecek hale geldiğini tüm çıplaklığıyla görebiliyorsunuz. Far Cry bu açıdan hikaye anlatımı olarak size piyasadaki en iyi deneyimi sunuyor. Diğer oyunlar kadar farklı ve orjinal bir hikayesi olmasa bile!

download-300x82

https://cloud.mail.ru/public…

Bir önceki yazımız olan Shelter 2: Mountains Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Shelter 2: Mountains download, Shelter 2: Mountains full indir ve Shelter 2: Mountains indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...