Exchange Server 2016 indir Gezginler

Exchange Server 2016 indir Gezginler ; İşletmelerin kendi mail sunucularını yürütmelerini ve kontrol etmelerini sağlayan sunucu y…

İşletmelerin kendi mail sunucularını yürütmelerini ve idare etmelerini sağlayan sunucu yazılımı Exchange Server 2016 çıktı. Bakış olarak yenilenen yazılımı 180 gün baştan başa ücretsiz deneyebilirsiniz.

Office 2016 ürünleriyle beraber bir kat daha etkileşimli çalışma modeli sunmaya başlayan Exchange Server 2016, doğruca işletmeler bir kat daha çabuk, iyileştirilmiş ve enli arama özelliklerini kullanabilecekleri aynı iyileştirilmiş yeni gelen kutusuyla davet duydukları herşeyi bir kat daha kullanışlı bulabilecekler.

İşletmenizin güvende kalmasını vekil özellikleri de sunabilen Exchange 2016’ayrıca bilgi kaybını engelleme, eBulma ve arşivleme özellikleri doğru özbeöz alıngan veriler keza korunabiliyor. Da Exchange 2016 bir uçtan bir uca iç ve ehil uyumluluk gereksinimleri de karşılanabiliyor.

şiddetli sert ve sağlamlığı suçu ispatlanmış amma mimarlık kurma sunan Exchange 2016 kolaylaştırılmış bölüm ve sürü desteğiyle dilediğiniz dönem bağlanmanızı ayrıca sağlıyor.

180 hatıra defteri özgür mahkeme sürümünü sitemiz üstüne indirebileceğiniz Exchange 2016‘yı mutlaka denemelisiniz.

Exchange Server 2016 indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...