Deep Freeze Enterprise Full İndir

Deep Freeze Enterprise

Deep Freeze Enterprise

Deep Freeze, bilgisayar performansını ilk günkü gibi en yüksek düzeyde tutan ve üstün bir güvenlik sağlayan güçlü bir yazılımdır. Bu yazılım ile bilgisayarınızdaki dosyalarınızın ve verilerinizin düzeni asla bozulmayacak. Bilgisayarın her açılışında kaydedilen sistemi geri yükleyen Deep Freeze, bu teknoloji ile hem performans hemde güvenlikte muazzam işlere imza atıyor.

Deep Freeze Enterprise Full İndir Gezginler

Dosyalarınıza virüs bulaşması halinde bile bir dahaki açılışta temiz sistemi geri yükleyen Deep Freeze, özellikle internet cafelerde sıklıkla kullanılıyor. Standart sürümünde yer alan bütün özellikler ve daha fazlası bu sürümde yer alıyor.

Mutlak Koruma
Bilgisayarınız zararlı yazılımlardan veya başka bir sebepten dolayı çökse bile bir dahaki açılışta sorunsuz sistemi geri yükler.

Bilgisayarınızın Ömrünü Uzatın
Her geçen gün yavaşlayan bilgisayarınıza istikrar sağlayıp, ömrünü uzatır.

Entegrasyon ve Uyumluluk
SSD, SCSI, ATA, SATA, IDE sabit disklerini ve çoklu diskleri destekler.

İndir

Deep Freeze Enterpise, özellikle internet kafeler için çok faydalı bir program. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız sanki dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir değişiklik yapılmamış gibi eski haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunabiliyorsunuz.

Deep Freeze Enterprise versiyonunda birden çok bilgisayarı kontrol etmeniz mümkün. Ev kullanıcıları Deep Freeze Standart sürümünü, birden çok bilgisayar için kullanılacak olanlar ise bu sürümü kurabilirler.

Deep Freeze Enterprise sürüm oldukça popüler ve başarılı güvenlik uygulamasıdır. Deep Freeze kurulum sonrası belirlemiş olduğunuz disk yada diskleri koruma altına alır. Koruma aktifken yapılan değişimler dikkate alınmaz. Örneğin koruma aktifken kurulan oyun veya program yada indirilen dosya koruma altına alınan alana indirilmişse, bilgisayarı yeniden başlattığınız zaman indirilmiş olan dosyayı veya kurulan oyun yada programı göremeyeceksiniz.

Deep Freeze Enterprise sürümü profesyonel kullanıcılara hitap etmektedir. Kişisel veya ağ üzerinde yer alan bilgisayarları bu sürüm ile korumak mümkün. Bu nedenle oldukça fazla seçenek ve ayar içermektedir. Bir diğer deyimle merkezi yönetim seçeneği sunmaktadır. Örneğin internet cafeler, işletmeler veya birden fazla bilgisayara bakmakla yükümlü kullanıcılar için oldukça iyi bir çözümdür.

SSD, SCSI, ATA, SATA, ve IDE diskleri ile FAT, FAT32, NTFS formatında olan basit ve dinamik dosya formatları desteklenir. Enterprise sürüm içeriğinde ayrıca antivirüs uygulaması gelmektedir (program için ayrı antivirüs için ayrı serial girilmektedir) . Şifre ile koruma, ayarları dışarı veya içeri aktarma, yedekleme, windows güncellemelerini ayarlayabilme, otomatik yeniden başlatma, zamanlanma, mesaj gönderme, saatin oradaki yer alan simgeyi gizleyebilme vb. özellikler bu sürüm ile birlikte gelmektedir.
Ağ üzerinde yer alan bilgisayarlar koruma altına alınabilir, koruma aktif veya deaktif edilebilir, bilgisayarı kapatma, yeniden başlatma, kapalı bilgisayarı açma gibi çeşitli işlemler tek konsoldan yapılabilir.

Standart ev kullanıcıları için programın standart sürümünü önermekteyim.

Uyumlu İşletim Sistemleri
Windows 10
Windows 8.1
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Windows Server 2012
Windows Server 2008
Windows Server 2003
Windows Embedded 7 ve 8.1
% 10 boş disk alanı gerekmektedir

Yazılımın konsol arayüzünü (yönetici arayüzü) Windows XP/Vista/7/8.1/10 işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FlowChart Visual Programming Full Türkçe İndir başlıklı makalemizde FlowChart Visual Programming, FlowChart Visual Programming full indir ve FlowChart Visual Programming full indir türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...