Counter Strike Global Offensive CS: Go Full Tek Link İndir (Gezginler / Türkçe)

cs go

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere son zamanlara damgasını vurmuş olan Counter Strike Global Offensive yani CS: Go ‘yu tanıtacağız. Counter Strike Global Offensive, steam oyunlarından olup online olarak diğer kişilerle oynanabiliyor. Fakat burada paylaşmış olduğumuz sürümde steam üyeliğine gerek kalmadan yani ekstra bir para harcamadan Counter Strike Global Offensive ‘i multiplayer olarak oynayabileceksiniz. Oyun detaylarına gelecek olursak önceki sürümleri Valve tarafından geliştirilmişti fakat CS: Go Valve ve Hidden Path Entertainment ortalığıyla geliştirildi ve tüm dünyayı kısa bir sürede etkisi altına almayı başardı. Valve, ayrıca eski oyunlarına göre ekstra olarak CS: Go ‘ya sürekli güncelleme getirerek liderlik sırasını kaptırmamayı hedefliyor. Bu güncellemeler sayesinde oyuncuların hile yapmasını neredeyse imkansız hale getirerek daha keyifli bir ortam oluşturuyorlar.

cs go 3

Oyun senaryosuna gelecek olursa bildiğiniz Counter Strike mantığı. Terrorist ve Counter Terrorist gruplarından birine katılıp yine klasik C4 (Bomba) kurmaya veya çözmeye çalışıyorsunuz. Bunların yanı sıra görsel açıdan günümüz oyunlarına göre üst seviyelerde olan Counter Strike Global Offensive, FPS oyunları listesinin başında yer alıyor. Ayrıca, CS: Go 4 ayrı mod barındırmaktadır. Klasik modu ve Rekabetçi modu, Silah Yarışı modu, Yıkım modu, Ölüm Maçı modu olarak adlandırılmıştır.

cs go 4

Oyun sistem gereksinimleri eski bilgisayarları son derece zorlayacak cinsten.

İşletim sistemi olarak: Windows 7 / Windows 8 / Vista ve XP’ de oynanabiliyor.

İşlemci olarak ise: İntel Core 2 Duo ve ya AMD Phenom X3 ve üzeri işlemcilerde sıkıntısız olarak çalışıyor.

RAM: En az 2 GB olacak şekilde minimum bir bellek gereksinimi duyuyor. Tabi bu belleğin daha yüksek olması, oyundan keyif almanızı sağlaycaktır.

Ekran Kartı: Yine minimum olarak 256 MB ekran kartı ve üstündeki seviyelerde oynanabiliyor.

Sabit Disk: Harddiskinizde minimum 8 GB yer olması gerekmektedir.

Sıra geldi CS: Go indirmeye. Aşağıda vermiş olduğumuz adresten CS: Go tek Link indirebilir ve sınırsız Counter Strike Global Offensive zevkine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sid Mellers Civilization Beyond Earth Full İndir (Gezginler başlıklı makalemizde Sid Mellers Civilization Beyond Earth download, Sid Mellers Civilization Beyond Earth full indir ve Sid Mellers Civilization Beyond Earth indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...