Chrome Cleanup Tool 6.44.4 indir Gezginler

Chrome Cleanup Tool 6.44.4 indir Gezginler ; Chrome Temizleme Aracı ile tarayıcınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz Chrome C…

Chrome Tasfiye Aracı ile tarayıcınızı açış günkü haline art döndürebilirsiniz

Chrome Cleanup Tool fakat Google Chrome internet tarayıcısını kullanıyorsanız ve gözden düşmüş eklentilerden ve değiştirilen ayarlardan şikayetçiyseniz epeyce işinize yarayacak kimi tarayıcı tasfiye programı.

Bilgisayarlarınıza iyice özgür olarak indirip kullanabileceğiniz ve Google vasıtasıyla geliştirilip kullanıcıların hizmetine sunulan bu araç doğruca tarayıcınıza bilginiz haricinde müdehale yapan eklenti yoksa yazılımların verdiği hasarı engelleyebilirsiniz.

Chrome Cleanup Tool’u veya Türkçe adıyla Chrome Tasfiye Arabulucu‘nı bilgisayarınıza indirdikten netice programı çalıştırıyorsunuz ve yazılım Google Chrome tarayıcınızı analiz ediyor. Yaklaşık periyot süren bu işlemden netice tarayıcınızı etkileyen ve arama motoru aynı ayarlarını değiştiren eklenti ve yazılımlar listeleniyor. Chrome Tasfiye Aracı her bu beğenilmeyen yazılımları temizliyor ve internet tarayıcınızı açarak Google Chrome sıfırlama işlemini gerçekleştiriyor.

Chrome Temizleme Arabulucu’nı tarayıcı kilitlenmelerine ve kapanmalarına çıkaran problemleri bastırmak amacıyla de kullanabilmeniz inandırıcı. Programın gayet saf bir kullanıma usta olduğu söylenebilir.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...