BitDefender Antivirüs Programı Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)

BitDefender Antivirüs Programı Full İndir (Gezginler Son Sürüm Türkçe)

Yılın en iyi anti virüs programı olan  BitDefender bilgisayarlarınızı çok detaylı bir şekilde virüslerden kurtarıyor. Bir diğer kaliteli program olan Malwarebytes programıyla aynı anda çalışmaz. Bu iki virüs programı birbirini algılayacağından iki uygulama birden kabul etmeyecektir. Windows 8 sürümü olmamasına rağmen çok tercih edilen virüs programı, internetten bilgisayarınıza bulaşabilecek her türlü tehlikeye karşı koruma sağlar. Ayrıca mail ve anlık mesajlaşmalarınızı tarayarak güvenliğinizden emin olur.

Özel bilgilerinizi muhafaza eder, internet alışverişlerinizde güvenlik sağlar. Dizüstü bilgisayarlara özel geliştirilmiş modu ile pil ömrünü ayarlayıp zamandan tasarruf eder. Gelişmiş teknolojisi ile güvenli olan dosyaları atlayarak şüpheli dosyaları tarar. Ayrıca bilgisayarınızda gizli olarak çalışan rookitleride kolay bir şekilde bulur ve anında def eder.

E-ticaret‘in yoğun olarak kullanıldığı şu günlerde sitelere girmiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizi korur ve kredi kartı bilgilerinizi çalma girişimde bulunacak olan siteleride engelleyerek ulaşılmaz hale getirir. Sende BitDefender indir ve bilgisayarını koruyarak, bilgisayar hızını artırarak internette gezinmenin keyfini çıkarın.

Gezginler internet sitesinden BitDefender programına güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

http://turbobit.net/tg8lyozens7m.html

BitDefender Serial Key

LCEXRF7 – 1 yıl
0ZE5LZP – 1 yıl
P5UA7KP – 1 yıl
KDAGD5H – 1 yıl
EM4VCU4 – 1 yıl
SEGH2XM – 1 yıl
U2VSMAB – 1 yıl
E52HEDV – 90 gün
SVYYTWD – 90  gün
K17X3CG – 60  gün
B4F2YYR – 200  gün
2YRGQZD – 140  gün
ZSEWDYO – 140  gün
LEMLUJO – 140  gün
AV3UPA3 – 140  gün
2YRGQZD – 140  gün
ZSEWDYO – 140  gün
LEMLUJO – 140  gün
AV3UPA3 — 140  gün

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...