Bitdefender Antivirus Free Edition İndir Gezginler Ücretsiz

Yılın en iyi anti virüs programı olan  BitDefender bilgisayarlarınızı çok detaylı bir şekilde virüslerden kurtarıyor. Bir diğer kaliteli program olan Malwarebytes programıyla aynı anda çalışmaz. Bu iki virüs programı birbirini algılayacağından iki uygulama birden kabul etmeyecektir. Windows 8 sürümü olmamasına rağmen çok tercih edilen virüs programı, internetten bilgisayarınıza bulaşabilecek her türlü tehlikeye karşı koruma sağlar. Ayrıca mail ve anlık mesajlaşmalarınızı tarayarak güvenliğinizden emin olur.

Özel bilgilerinizi muhafaza eder, internet alışverişlerinizde güvenlik sağlar. Dizüstü bilgisayarlara özel geliştirilmiş modu ile pil ömrünü ayarlayıp zamandan tasarruf eder. Gelişmiş teknolojisi ile güvenli olan dosyaları atlayarak şüpheli dosyaları tarar. Ayrıca bilgisayarınızda gizli olarak çalışan rookitleride kolay bir şekilde bulur ve anında def eder.

Bitdefender Antivirus Free Edition, bilgisayarınızı kötü niyetli kişi ve yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren arka planda çalışarak gerçek zamanlı bir koruma sağlamaya başlar.

Hafif bir çalışma sistemine sahiptir; her zaman için kaynak tüketimini minimal düzeyde tutmaya çalışır. Bunun yanı sıra yüksek düzeyde bir koruma sağlar; kötü amaçlı yazılım, web site ve kişilere karşı akıllı koruma fonksiyonlarına sahiptir.

Şu an Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Fakat genel olarak basit bir arayüze sahiptir; İngilizce dil seçeneğiyle de çok fazla zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Web sitemizde yer verdiğimiz diğer antivirüs yazılımlarına da göz atmak isterseniz Antivirüs Programları sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / Veya Daha Güncel Bir Windows İşletim Sistemi

İşlemci: Intel Core Duo 2.0 GHz / Veya Daha Güçlü Bir İşlemci

Bellek: 2 GB

Disk Alanı: 1 GB

Bitdefender Serial Key 2018-2022

LCEXRF7 – 1 yıl
0ZE5LZP – 1 yıl
P5UA7KP – 1 yıl
KDAGD5H – 1 yıl
EM4VCU4 – 1 yıl
SEGH2XM – 1 yıl
U2VSMAB – 1 yıl
E52HEDV – 90 gün
SVYYTWD – 90  gün
K17X3CG – 60  gün
B4F2YYR – 200  gün
2YRGQZD – 140  gün
ZSEWDYO – 140  gün
LEMLUJO – 140  gün
AV3UPA3 – 140  gün
2YRGQZD – 140  gün
ZSEWDYO – 140  gün
LEMLUJO – 140  gün
AV3UPA3 — 140  gün

İndir

Bir önceki yazımız olan Panda Antivirüs Programı Full İndir (Gezginler / Ücretsiz) başlıklı makalemizde panda antivirüs indir 2015, panda antivirüs indir 2016 ve panda antivirüs programı indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...