AVG 2016 Antivirüs Full İndir (Gezginler / Tek Link)

avg-serial-key

Windows sürümleri ile çalışan bir antivirüs programı olan AVG sizin çevrimiçi güvenliğinizi sağlamakla yükümlü bir programdır. Virüslerden, solucanlardan ve truva atlarından korunmanız için çalışır. Bir tehlike anında müdahale eder ve bu visüslerin durdurulmasını, kaldırılmasını ya da önlenmesini sağlar.  Bilgisayarınıza zararlı yazılımların yüklenmesini engeller ve bulaşmış bir zararlı yazılım varsa bunların silinmesini sağlar.

Kısacası AVG bilgisayarınızın kontrolünün başkalarının eline geçmesini önlemek için çalışır. Ayrıca tarayıcınız aracılığıyla hesaplarınıza zararlı yazılım bulaşmış ise ya da hesaplarınıza dolandırma amaçlı ekler gönderilmişse bunları tespit eder ve bilgisayarınıza ve size zarar vermesini engeller. Sürekli olarak otomatik güncelleme yapan sistemi bulut uygulamalarınızdaki tehditleri de önlemekle görevlidir.

Tüm kullanıcılarına ortak bir çözüm sunan AVG bir kullanıcının yaşadığı bir tehdidi çözdükten sonra ona yönelik önlemi tüm kullanıcıları için güncelleme olarak sunmaya başlar. Ayrıca internette gezinmeniz esnasında suç unsuru barındıran sitelerden ya da virüs bulaşmış sitelerden uzak durmanız için sizi uyarır.  Tüm bunları size ücretsiz olarak sağlayan AVG’yi Windows işletim sistemleriyle birlikte ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

download-300x82

http://turbobit.net/n9f8f…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...