Atak Server 2010 GM Programı İndir (Gezginler / Full)

Atak Server 2010 GM Programı İndir (Gezginler / Full)

Evet arkadaşlar Atak Server 2010 GM Programı İndirerek gm liğin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Çok güzel olur dediğinizi duyar gibiyim. Neyse Atak Server 2010 GM Programını size anlatmaya başlıyalım. Atak Server 2010 GM Programında tüm yüzük, elbise, kitap, ayakkabı, kalkan, kılıç, yelpaze, hançer, bilezik, dev kanatlı yayları kısacası herşeyi çok kısa yoldan envaterinize ekleyebilirsiniz. İsterseniz kendiniz kullanabilir, istersenizde oyuncularınıza (userlerinize) çeşitli yarışmalar yaptırıp kazananlara hediye olarak dağıtabilirsiniz. Böylelikler serverınızda oyun oynayan oyunculara güzel ve eğlenceli vakit geçirtebilir ve böylelikle oyuncuların serverınızda daha uzun süre kalmasını ve arkadaşlarına önermesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle serverınız daha kaliteli bir hale gelecektir. Bu nedenle bu tür yarışmalar yapmanızı öneriyoruz. Unutmayın ki bunun sonucunu kat kat fazlasıyla alabilirsiniz. Kısaca “kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyin” sözüyle bu yazımızı sonlandıralım. Şimdi Atak Server 2010 GM Programı nı nasıl kullanabileceğinizi size anlatalım.

Config.ini ayarlarını aşağıdaki gibi yapın.

user = root [Burayı değiştirmeyin bu şekilde kalsın.]

password = parola (şifre) [123456, değiştirmediyseniz şifreniz 123456’dır.]

host = ip [Serverınızın ip adresini yazın.]

accountdb = account [Burayı değiştirmeyin bu şekilde kalsın.]

playerdb = player [Burayı değiştirmeyin bu şekilde kalsın.]

commondb = common [Burayı değiştirmeyin bu şekilde kalsın.]

Evet ayarları yaptıktan sonra sıra geldi Atak Server 2010 GM Programı İndirmeye. Aşağıda size vermiş olduğumuz linkten Atak Server 2010 GM Programı İndirebilir ve yukarıda yazmış olduğumuz özellikleri kullanabilirsiniz.

Atak Server 2010 GM Programı İndir (Gezginler / Full)

http://turbobit.net/zskno0t9iwrg.html

Bir önceki yazımız olan Metin 2 Efsun Botu İndir başlıklı makalemizde Metin 2 Efsun Botu İndir, Metin 2 Efsun Botu İndir full ve Metin 2 Efsun Botu İndir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...