Asus EZ Installer 1.00.08 Full İndir

Asus EZ Installer 1.00.08 ; Asus EZ Installer ile kendi Windows 7 kurulum USB’nizi veya ISO kalıbınızı yaratabilirsiniz A…

Asus EZ Installer birlikte sırasıyla Windows 7 kurulum USB’nizi ya da ISO kalıbınızı yaratabilirsinizAsus EZ Installer -se Asus marka bazı anakart satın aldıysanız ve anakartınızın bitişik olduğu bilgisayara Windows 7 yüklerken sıkıntı yaşıyorsanız problemlerinizi ortadan kaldırabilecek biraz Windows 7 kurulum USB’si egzersiz programı.

Bilgisayarlarınıza adamakıllı ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir alıştırma olan Asus EZ Installer, -se Asus anakarta efendi bilgisayarınızda Windows 7 kurulumu iken belirli disklerinizi (C:, D: vs. ) göremiyor ve kurulum yapmak karşı seçemiyorsanız ilacınız olabilen biraz yazılım. Rahibe Adayı baskın yaklaşık Asus anakart aldığınızda Windows 7 kurulum işlemlerine başladıktan ve diyet sürücüleri kurulduktan sonra Windows’un kurulacağı depo birimini belirlerken “A required CD/DVD drive device driver is missing”hatasını almaktasınız. Bu arıza sisteminizle uyumlu SATA sürücülerinin Windows 7’nin asıl nüsha kurulum medyasında ayaklık almamasından kaynaklanıyor. Asus EZ Installer -li bu SATA sürücülerinin ayak aldığı Asus anakarta usta bilgisayarınıza spesifik gibi modifiye edilmiş Windows 7 kurulum medyası yapma işini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Asus EZ Installer temel iken usta olduğunuz özgün canlı Windows 7 medyasını bazı Windows 7 kurulum USB’sine ya da Windows 7 ISO dosyasına dönüştürüyor. ISO dosyasını dilerseniz bir DVD’ye de yazdırabilir ve herkes kendi Asus Windows 7 kurulum DVD’nizi oluşturabilirsiniz.

Programın kullanımı gayet kolay. Asus EZ Installer’ı inidirip Winrar güya evraklar yöneticisi birlikte açtıktan netice kayıtlar dosyasının içindeki “xHCIWin7InstSln.exe” adlı dosyayı çalıştırın ve programı başlatın. Kurulumun ilk adımında orijinal kimse Windows 7 kurulum medyanızı belirliyorsunuz. Orta Dereceli adımda ise Asus anakartınızla uyumlu acemi Windows 7 kurulum medyası yapacağınız USB belleği seçiyorsunuz yahut ISO kalıbının depolanacağı konumu belirliyorsunuz. Sonrasında -se işlemleri tamamlayarak acemi kurulum medyanızı oluşturuyorsunuz.

IŞARET: Asus EZ Installer ile kurulum medyası yapacağınız USB hafıza içindeki her veriler silinmektedir. bu ölçüde dosyalarınızı yedeklemenizi uç ederiz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...