Asphalt 8: Airborne İndir (Gezginler / Android / Ücretsiz)

asphalt-8-airborne

Asphalt 8: Airborne İndir (Gezginler / Android / Ücretsiz) ;Her ortamda kullanmaya başladığımız akıllı telefonlarda vakit geçirmenizi sağlayan güzel grafikli oyunlarda var. Özellikle yarış oyunu oynamayı sevenler için en iyi tavsiye Asphalt 8: Airborne oyunu olacaktır.

Mobil cihazlar için gösterilen en gelişmiş grafiklere sahip olduğu söylenen Asphalt 8: Airborne oyunu ile oyunseverler nerede oyun oynadığını dahi unutabilir. Gameloft tarafınca üretilmiş olan oyun grafiklerinde olduğu kadar hızında da kullanıcılarını mutlu ediyor. Otomobil tutkunlarına yeni fizik hesaplarıyla gerçek bir zevk yaşatan oyun ile rampalardan uçarken akrobatik araç kullanma zevki yaşatıyor. Yeni versiyonda nerede ise yerçekimi engeline takılmıyorsunuz.Müthiş otomobil modellerini oyun içerisinde kullanma keyfi yaşıyorsunuz. Lamborghini, Ferrari,  Bugatti ve Pagani gibi son model otomobiller oyunda direksiyonuna geçebileceğiniz araçlardan bazıları. Özel olarak hazırlana 9 ayrı pistte sıkılmadan geçmek için oluşturulmuş kariyer aşamaları var. Oyunu online olarak arkadaşlarınız yada yarış oyunu seven dünyadaki kullanıcılar ile de oynayıp heyecanınızı katlayabilirsiniz. Herkesin kendine göre rahat edebileceği kontrol olanakları da sağlıyor. Oyun içerisindeki müzikler ise oyun oynarken müzik ile iç içe olmanız sağlayıp oyuna farklı bir hava getiriyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan Android İçin Facebook İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Android İçin Facebook full indir, Android İçin Facebook full indir bedava gezginler ve Android İçin Facebook full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...