ZenMate VPN Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir (Gezginler / Chrome / Android / iOS)

zenmate-logo-385x385

ZenMate VPN, Chrome tabanlı olarak geliştirilmiş olup şuan Mozilla Firefox, Opera tarayıcılarında ayrıca Android ve iOS telefonlarda da en güncel ve ücretsiz uygulamalar arasına girmiştir. Programın temel amacı; internette gezinirken kimliğinizi gizlemek ve yasaklı olan sitelere kolay bir şekilde girmenizi sağlamaktır.

ZenMate, çok basit bir arayüze sahiptir. Chrome’a eklendikten sonra kısa bir mail aktivasyonundan sonra hemen kullanılmaya başlanabilir. Adres satırının sağ tarafında yer alan kısımdaki ZenMate logosuna tıklayıp ON / OFF kısmından programı kolayca açıp kapatabilirsiniz. ZenMate, türdeş programların arasında size en iyi ve en kusursuz ayrıca ücretsiz hizmeti veren en iyi programdır diyebiliriz. Bu özelliği nedeniyle dikkat etmeniz gereken husus, ZenMate’in dünya çapında milyonları aşkın bir kullanıcısı olduğunu unutmamak. Neden unutmayacağınız ise size ilk kurulumdan sonra üyelik işleminde girmiş olduğunuz mail adresinize gelecek olan onay gönderisinin gönderilme süresi olacaktır. Bu süre bazen saniyeler bazense dakikaları bulabilmektedir. Zaten yoğunluk olduğunu size üyelik işlemi sırasında tahmini mail gönderdim süresini belirtir. Bu yüzden hemen umutsuzluğa kapılmayıp ZenMate indir erek intertte özgürce dolaşmanın keyfine varın! Aşağıdaki bağlantılarda ZenMate in çalıştığı tüm yazılımlar bulunmaktadır. İhtiyacınız olan linke tıklayarak ZenMate indir ebilirsiniz.

download-300x82

Chrome ZenMate İndir

Opera ZenMate İndir

Mozilla Firefox ZenMate İndir

Android ZenMate İndir

iOS ZenMate İndir

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...