Yandex Navigasyon İndir (Gezginler / Türkçe)

Yandex Navigasyon indir

Yandex Navigasyon indir

Hızlı arama motoru ile Yandex sizlere Yandex Navigasyon uygulamasını da sunmuş bulunmaktadır. Anında ve hızlı bir şekilde ayrıca trafik bilgisini de aktaran bu platformu İos ve Android işlemci mobil cihazlarınızda da kullanıma aktif bir hale getirebiliyorsunuz. Platformun bir diğer ilgi çekici özelliği ise, sesli komutunun olmasıdır.

Sesli bir şekilde gideceğiniz bölgenin adını söyleyerek Yandex navigasyondan o noktaları görmüş olacaksınız. Mobilinizden Yandex Navigasyon indir diyerek işlemi tamamlayabilir, kullanıma başlayabilirsiniz. İndirme işleminin dada hızlı olması için gezginler sitesinden yapabilirsiniz. Peki neden Yandex’ i tercih etmeliyiz? Yandex sürekli olarak güncellenen haritaları sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Navigasyon özelliğinin yanı sıra belirli büyükşehirlerde gerçekleştirmiş olduğu Yandex Panora özelliği ilede sokaklara 360 derece ve panoramik çekilmiş fotoğraflar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Yandex Navigasyon kullanımı oldukça kolaydır. Ve birçok fonksiyona sahiptir. Haritalari isterseniz uydu görüntüsü, 3D yani 3 boyutlu görüntü olarak seçebilirsiniz. Eğer ki gideceğiniz yer ile ilgili hiçbir fikriniz yok ise 3 boyutlu olarak işaretlemenizde fayda var. Bunlardan bazıları; trafik fonksiyonu, ücretsiz kullanılması, devamlı güncel kalması, sesli arama, veriyi doğru alması son olaraksa tüm uygulama ve marketlerde olmasıdır. Trafik fonksiyonu özelliği ile size yön tarifi yaparken her zaman trafiksiz yada yoğunluğu daha az olan bölgeleri seçerek zaman kazanmanızı sağlar. Fakat bu özelliğin açık olması sizi trafikten kurtarabilir ama emin olun trafiğe girseydim daha iyi dedirtecek kadar çok alternatif ara sokaklardan götürmektedir ve “Yollardaki dönüşlere göre yönlendirme” özelliği ile yönünüzü kaybetmenize sebep olabilir. Sitemizdeki link yandex navigasyon türkçe indir bağlantısıdır. Yani Yandex Navigasyon Uygulamasına Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

App Store

https://itunes.apple.com/tr/app/yandex.navigator/id474500851?l=tr&ls=1&mt=8

Windows Phone Store

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/yandex-navigasyon/f4fe0c9a-1fb0-458e-b6af-bb4909c126db

Bir önceki yazımız olan Periscope indir (Android, iPhone & iPad) başlıklı makalemizde android periscope indir, iphone periscope indir ve periscope hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...