WhatsApp Messenger İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

whatsaoo

İnternetten mesajlaşma mesajlaşma çözümü arıyorsanız doğru yerdesiniz. Telefonlardan mesajlaşmak günümüzde oldukça trend. Özellikle de genç nesil, aramak yerine mesaj yazmayı tercih ediyor. Ancak bu durum herkes için biraz pahalıya mal oluyor. Hem de mesajlaşmak sadece yazı olarak karşı tarafa iletiliyor. Mesajlaşmayı eğlenceli hale getiren WhatsApp Messenger, şu sıralar herkesin tercihi. Sadece kuru kuruya mesaj atmakla yetinmeyenler için oldukça zevkli bir uygulama.

 Telefonlar da mesajlaşmanın yanında sesli mesajlaşma, resim gönderme gibi özellikleri olan WhatApp Messenger, ücretsiz bir uygulamadır. Akıllı telefonlarda zaten var olan bu uygulamayı kullanmak oldukça basit. Bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz bu uygulamaya internetin olduğu her yerden girebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra rehberinizde bu uygulamayı kullananları tarar ve konuşmanıza hazır hale getirir. WhatsApp Messenger, çevrimdışı olunması halinde size gönderilen herhangi bir şeyi, tekrar oturum açtığınızda kaybolmadan size sunar. Herkes tarafından kullanılması ile ayrıca bu tür uygulamalar arasında birinciliğini koruyan bir yazılımdır. Programın tek kötü yanı ise, bir yıl ücretsiz kullanımından sonra 0,99 dolar ödeyerek kullanmaya devam etmenizi şart koşması.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Android için Adobe Flash Player Uygulaması İndir (Gezginler / Full) başlıklı makalemizde Adobe Flash Player indir android, android Adobe Flash Player indir ve Android için Adobe Flash Player Uygulaması İndir Adobe Flash Player indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...