Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması İndir

Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması İndir ; Turkcell Çocuğum ve Ben uygulaması çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilecek etkinlikler barındırmaktadır.

Turkcell Çocuğum ve Ben, çocuğunuzun gelişimine katkıda mevcut yararlı hikmet ve vesait içeren ayrımsız devingen uygulamadır. Hem ebeveyn hem de çocukların kullanabileceği pratikte çocukların yaşlarına göre özelleştirilmiş pedagojik bilgilerden çocuk sağlığına, çocuğunuzun okuması müstelzim kitaplardan ailecek gidilebilecek etkinliklere birçok muhteva bulunmaktadır.

Turkcell yoluyla ücretsiz namına verilen Çocuğum ve Ben uygulaması çocuğunuzun dosdoğru şeklide büyümesine katkı sağlayan haddinden fazla müfit ayrımsız uygulama. Türkçe ve Ingiliz Ingilizcesi sesli hikayeler, çocuğunuzun ilgisini çekebilecek eğlendirirken öğreten videolar ocak iz filmler, çocuğunuzun gelişimine yönelik hazırlanmış oyunlar uygulamada meydan alıyor.

Android tabletinizde kullanabileceğiniz Çocuğum ve Ego uygulamasında hem kendiniz hem da çocuğunuz için ayrı profil oluşturabiliyorsunuz. Antrparantez uygulama içerisinde sunulan ücretli içeriklerin haberiniz olmadan satın alınmasını ve çocuğunuzun profilinize geçişini engel olmak amacıyla da Anne Parola seçeneği bulunuyor.

Önemli: Uygulama ücretsizdir. Fakat Turkcell Bala Gelişimi, Turkcell Çizgi Film Paketi üzere içerikler amacıyla ayda 1 TL ödemeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...