Türkçe-İspanyolca Sözlük İndir

Türkçe-İspanyolca Sözlük İndir ; Türkçe-İspanyolca Sözlük android işletim sistemli telefon ve tabletler için geliştirilmiştir. Sözlük kullanım esnasında internet istemez ve çevrimdışı olarak çalışır.

Türkçe-İspanyolca Kamus çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz tıpkı etkin kamus uygulamasıTürkçe-İspanyolca Sözlük şayet İspanyolca öğreniyorsanız yahut İspanyolca konuşurken takıldığınız yerlerde pratik ve acul ayrımsız şekilde kullanabileceğiniz aynı İspanyolca sözlük arıyorsanız işinize yarayacak tıpkı atak kamus uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan fikirli telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz benzeri aplikasyon olan Türki-İspanyolca Kamus hem Türki kelimelerin İspanyolca karşılıklarını hem dahi İspanyolca kelimelerin Türki karşılıklarını size gösterebiliyor. Uygulamanın kullanımının ise kolay olduğu söylenebilir. Aradığınız kelimenin Türki’deki yahut İspanyolca’daki karşılığını nail olmak üzere kelimeyi taharri kutusuna yazıyorsunuz ve arama tuşuna dokunuyorsunuz. Sonrasında ise karşılığı ve mümasil anlamdaki kelimeler zir alta listeleniyor.

Türkçe-İspanyolca Sözlük’te listelenen kelimelerin anlamları ile ilgili açıklamalar İspanyolca yerine de görüntülenebiliyor. Uygulamanın sunma eke özelliği ise çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Türkçe-İspanyolca Sözlük’ü interent bağlantınız olmadan kullanabilmeniz onu az dışı seyahatleriniz amacıyla ülkü bire bir uygulama yapıyor. Bu özellikten faydalanabilmek için uygulama içinden sözlüğün çevrimdışı versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Bu iş ağız ağıza ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmekte. Şayet İspanyolca çekimlerini görebileceğiniz bire bir çevrimdışı uygulama arıyorsanız aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz:

İndir

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...