Tictoc – Ücretsiz SMS & Mesaj Programı İndir (Gezginler / Android / Son Sürüm)

tictoc

Yakın bir zamanda pek çok kişi arasında Tictoclamak diye bir kavram dillendirilse şaşırmamalısınız. Çünkü mesajlaşmaya yeni bir bakış açısı getiren Tictoc popülaritesini her geçen gün artırıyor. Uygulama ile bedava mesajlaşma farklı bir boyuta geçiyor.

Ücret dahi ödemeden normal SMS dışında müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, hazırladığınız belgeleri paylaşma şansını Tictoc ile elde ediyorsunuz. Hızlı ve yüksek bir bağlantı kalitesi olan uygulama ile tüm dünya ile iletişim sağlayabilirsiniz. Uygulamanın akıllı dosya sistemi TictocBox ile; mesajlaşma için kullanacağınız resim, belge, video gibi dosyaları tutuyor ve bunlara ister mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan erişim yapabiliyorsunuz. Bu dosyalara mesajlaşma sırasında hızlıca ulaşabilmek size işlevsellik kazandırıyor. Uygulamanın en önemli avantajları arasında bilgisayarınız ile uyumlu bir şekilde kullanılması sayılabilir. Gerçekleşen mesajlaşmalarda kesinti yaşamadan bilgisayarınızdan da ulaşıp dosya ve diğer öğelerin paylaşımını sürdürebiliyorsunuz. Programın diğer güzel yanı kulüpler. Aile bireyleriniz için, aynı meslek üyeleriniz, arkadaşlarınız veya istediğiniz bir alan ile ilgili mobil topluluk oluşturma şansınız var. Mesajlaşmadan bir adım öteye geçmenizi sağlayacak uygulamayı kurun ve sizde resimleri, gönderilenleri beğenip yorumlayarak tiptoclamaya başlayın.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.co.tictocplus&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Kim Arıyor ? İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Kim Arıyor full indir, Kim Arıyor full indir bedava gezginler ve Kim Arıyor full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...