Tango İndir (Gezginler / iOS / Android)

Tango İndir Gezginler

Tango İndir Gezginler

Tango ücretsiz mesajlaşma, görüntülü konuşma yapabileceğiniz bir programdır. İnternet bağlantısı üzerinden kullanabileceğiniz bu program kaliteli bir haberleşme aracıdır. Tangoyu cihazınıza, android telefonlar için google play store’dan, ios telefonlarınız için ise appstore’lardan indirmeniz mümkündür.

Tango hiçbir şekilde internet paketiniz haricinde ek bir ücret almamaktadır mevcut olan internet paketi veya wifi alanında bağlanabileceğiniz internet ile kullanım yapabilirsiniz. Tango da rehberiniz de kayıtlı kişileri ekleyip konuşmanız mümkündür. Arkadaşlarınızın cihazlarında tango yüklü ise, sizin yüklemenize gerek kalmadan tango arkadaş listenizde otomatik olarak görebileceksiniz. Bunun yanı sıra gezginler sitemizden, tango indir yazarak indirmeniz mümkündür. Tango konuşurken eğlenmenizi ve kişilerin birbirleri ile olan iletişimi sağlayan bir mobil uygulama aracıdır.

Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sgiggle.production&hl=tr

iOS

https://itunes.apple.com/tr/app/tango-free-text-video-voice/id372513032?mt=8

Bir önceki yazımız olan Viber İndir (Gezginler / PC / Android) başlıklı makalemizde bilgisayar için viber indir gezginler, pc viber indir gezginler ve viber indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...