Subway Surfers İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

subway

Android ve iOS telefon kullanıcılarının vakit geçirmek için ilginç oyun arayışında olanlara bir tavsiyemiz var. Bir kaçma ve koşma oyunu olan Subway Surfers oyununu kesinlikle denemelisiniz.

Cep telefonunda Android olanlar ücretsiz uygulama açısından her zaman şanslı oluyor. Oyun uygulamalarında da durum farklı değil. Müthiş grafikleri ile ilginizi çekebilecek olan Subway Surfers işte bu tarz ücretsiz Android oyun uygulamalarından biri. Oyunda amaç; köpeği ile beraber oyunun kahramanı olan Jake’in polis memurundan kaçmasına yardımcı olmak. Tabi bu sırada topladığınız puanlar oyunun skorunu oluşturuyor. Kaliteli 3D grafikleri yanında oyunun müzikleri ve akıcı animasyonları da oynayanları mutlu edecektir. Oyunda kaçış sırasında toplayacağınız altınlar ile yeni karakterlerin açılmasını ve oyunun daha da ilginç duruma gelmesini sağlıyorsunuz. Polis memurundan kaçış için ilginç öğeleri de kullanabiliyorsunuz. Roket sırt çantası, tahta sörf tahtası gibi. Oyunda alınan puanlar anında Facebook ortamında paylaşılabiliyor. Oyunun farklı sürümlerinde Hindistan, Güney Kore, Florida gibi farklı yerlerde oyun oynama şansınız da var. Oyunu hemen indirip dünyadaki diğer kullanıcılardan daha fazla puan toplamak için gayret edin.

download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf

https://itunes.apple.com/tr/app/id512939461

Bir önceki yazımız olan LINE İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde LINE full indir, LINE full indir bedava gezginler ve LINE full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...