Selçuk Üniversitesi Android Uygulaması İndir

Selçuk Üniversitesi Android Uygulaması İndir ; Selçuk Üniversitesi öğrencileri için e-postalarına ve notlarına kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayacak bir uygulamadır.

Selçuk Üniversitesi Müteharrik, adından da anlaşıldığı için Selçuk Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler üzere geliştirilen hayır ve ücretsiz bir Android uygulaması. Genel anlamda 2 işlevi kâin uygulama, öğrencilerin had ve e-sefer sistemlerine giriş yapabilmesini sağlıyor.

Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek yükledikten sonraları, anasayfası üzerinden lüzum aşama sistemine isterseniz üstelik yakın servisine antre yapabiliyorsunuz. Bu sistemlere girerken sorulan mektepli numarası, kullanıcı adı ve şifrelerinizi doğru girmeniz gerekiyor.

Öğrencilerin sarp yaşamadan diledikleri ahit radde sistemine antre yaparak kontrol edebilmesini sağlayan aplikasyon, sağlam göze hitap etmiyor fakat cılız yerine notlarınızı ve e-postalarınızı görüntülemenizi sağlıyor. Özellikle sınav döneminden sonraki süreçte işinize yarayabilecek olan uygulama cemi Selçuk Üniversitesi öğrencilerinin hareketli cihazlarında bulunması gereken uygulamalardan aynı tanesi.

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...